1. Informacja

Informacja

Starosta Dąbrowski informuje, że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Berka Joselewicza 5, na tablicy ogłoszeń wywieszona jest uchwała Nr 218/07 Zarządu Powiatu Dąbrowskiego z dnia 6 listopada 2007 r. z wykazem nieruchomości Powiatu Dąbrowskiego przeznaczonych do sprzedaży w drodze bezprzetargowej na rzecz najemców, który obejmuje sześć wyodrębnionych samodzielnych lokali mieszkalnych znajdujących się w budynku wielorodzinnym "Dom Nauczyciela", wraz ze sprzedażą ułamkowych części budynku i działki nr 559/2 o powierzchni 0,1905 ha położonej w Szczucinie, która jest zabudowana tym budynkiem.