1. Informacja

Informacja

• działka nr 487/7 o pow. 0,7365ha położona w Szczucinie, zabudowana budynkiem wielofunkcyjnym, po byłym Internacie ZSP w Szczucinie,
  • działka nr 487/6 o pow. 0,2746ha położona w Szczucinie, niezabudowana, przeznaczona w planie pod zabudowę.
Starosta Dąbrowski informuje, że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Berka Joselewicza 5, na tablicy ogłoszeń wywieszona jest uchwała Nr 192/07 Zarządu Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej z dnia 26 września 2007 r. wraz z wykazem nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu, stanowiącej własność Powiatu Dąbrowskiego, oznaczonej jako: działka nr 487/7 o pow. 0,7365ha położona w Szczucinie, zabudowana budynkiem wielofunkcyjnym, po byłym Internacie ZSP w Szczucinie, działka nr 487/6 o pow. 0,2746ha położona w Szczucinie, niezabudowana, przeznaczona w planie pod zabudowę.