Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Informacja

Informacja

Informacja

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej w związku z pismem Ministra Środowiska informuje, że w bieżącym roku w lasach wszystkich form własności na terenie całego kraju są planowane prace związane z wykonaniem „Wielkoobszarowej Inwentaryzacji Stanu Lasu kraju w latach 2015 – 2019", która ma na celu określenie i monitorowanie stanu lasu oraz dostarczenie danych o polskich lasach dla celów statystycznych i badawczych.

W związku z powyższym prosi się właścicieli lasów wszystkich form własności na terenie powiatu dąbrowskiego o umożliwienie pracownikom przedsiębiorstw państwowego Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej wstępu na teren lasów oraz założenia w nich tzw. powierzchni próbnych.

Do pobrania: Pismo z Ministerstwa Środowiska

files/aktualnosci/2015/07_lipiec/21_Informacja/a.jpg

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej w związku z pismem Ministra Środowiska informuje, że w bieżącym roku w lasach wszystkich form własności na terenie całego kraju są planowane prace związane z wykonaniem „Wielkoobszarowej Inwentaryzacji Stanu Lasu kraju w latach 2015 – 2019", która ma na celu określenie i monitorowanie stanu lasu oraz dostarczenie danych o polskich lasach dla celów statystycznych i badawczych. W związku z powyższym prosi się właścicieli lasów wszystkich form własności na terenie powiatu dąbrowskiego o umożliwienie pracownikom przedsiębiorstw państwowego Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej wstępu na teren lasów oraz założenia w nich tzw. powierzchni próbnych. Do pobrania: Pismo z Ministerstwa Środowiska