Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Informacja

Informacja

Informacja

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie realizując, wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, projekt "Nowe wyższe kwalifikacja – to większa szansa na rynku pracy", informuje, że pozostały jeszcze wolne miejsca na kursy:

  1. Kurs dla kierowców na uzyskanie kwalifikacji zawodowych do pracy w transporcie drogowym:rzeczy, osób;
  2. Szkolenie kierowców wózków jezdniowych z mechanicznym napędem układu podnoszenia z modułem magazyniera.

Koszt kursu to tylko 10 % jego wartości!

Szczegółowe informacje i zapisy w siedzibie MORD Tarnów w pokoju 27, II piętro, telefon (014) 626-95-12 lub na stronie internetowej: www.mord.tarnow.pl.

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie realizując, wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, projekt "Nowe wyższe kwalifikacja – to większa szansa na rynku pracy", informuje, że pozostały jeszcze wolne miejsca na kursy: Kurs dla kierowców na uzyskanie kwalifikacji zawodowych do pracy w transporcie drogowym:rzeczy, osób; Szkolenie kierowców wózków jezdniowych z mechanicznym napędem układu podnoszenia z modułem magazyniera. Koszt kursu to tylko 10 % jego wartości! Szczegółowe informacje i zapisy w siedzibie MORD Tarnów w pokoju 27, II piętro, telefon (014) 626-95-12 lub na stronie internetowej: www.mord.tarnow.pl.