Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Informacja

Informacja

Informacja

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie informuje, iż począwszy od dnia 1 czerwca 2020 roku (poniedziałek) ponownie zostaną otwarte punkty nieodpłatnej pomocy prawnej zlokalizowane w Dąbrowie Tarnowskiej i w Szczucinie.

Jednak kierując się zaleceniami Ministra Zdrowia prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności, tj. wchodzenie do budynku i pomieszczenia, w którym udzielane są nieodpłatne porady prawne w maseczce, zdezynfekowanie rąk przed wejściem oraz zachowanie zalecanej odległości 2 metrów.

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie informuje, iż począwszy od dnia 1 czerwca 2020 roku (poniedziałek) ponownie zostaną otwarte punkty nieodpłatnej pomocy prawnej zlokalizowane w Dąbrowie Tarnowskiej i w Szczucinie. Jednak kierując się zaleceniami Ministra Zdrowia prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności, tj. wchodzenie do budynku i pomieszczenia, w którym udzielane są nieodpłatne porady prawne w maseczce, zdezynfekowanie rąk przed wejściem oraz zachowanie zalecanej odległości 2 metrów.