Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Informacja dla pacjentów – szpital jednoimienny

Informacja dla pacjentów – szpital jednoimienny

Informacja dla pacjentów – szpital jednoimienny

Zespół Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że na podstawie decyzji Wojewody Małopolskiego, od dnia 19 marca 2021 roku wszystkie łóżka na oddziałach szpitalnych, będą przeznaczone dla pacjentów z COVID-19. W związku z powyższym, od dnia 12 marca 2021 roku Zespół Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej wstrzymał przyjęcia pacjentów na oddziały szpitalne.

Przyjmowani będą jedynie pacjenci z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2. Pozostali pacjenci proszeni są o kierowanie się do innych pobliskich szpitali.

Najbliższe Szpitalne Oddziały Ratunkowe/Izby Przyjęć:

  • Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie,
  • Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza w Tarnowie,
  • Szpital Specjalistyczny im. E. Biernackiego w Mielcu,
  • Zespół Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju.

Poradnie specjalistyczne, pracownie diagnostyczne, fizjoterapia ambulatoryjna, opieka całodobowa, Szpitalna Przychodnia Rodzinna będą funkcjonowały na dotychczasowych, niezmienionych zasadach.

Zespół Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że na podstawie decyzji Wojewody Małopolskiego, od dnia 19 marca 2021 roku wszystkie łóżka na oddziałach szpitalnych, będą przeznaczone dla pacjentów z COVID-19. W związku z powyższym, od dnia 12 marca 2021 roku Zespół Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej wstrzymał przyjęcia pacjentów na oddziały szpitalne. Przyjmowani będą jedynie pacjenci z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2. Pozostali pacjenci proszeni są o kierowanie się do innych pobliskich szpitali. Najbliższe Szpitalne Oddziały Ratunkowe/Izby Przyjęć: Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie, Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza w Tarnowie, Szpital Specjalistyczny im. E. Biernackiego w Mielcu, Zespół Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju. Poradnie specjalistyczne, pracownie diagnostyczne, fizjoterapia ambulatoryjna, opieka całodobowa, Szpitalna Przychodnia Rodzinna będą funkcjonowały na dotychczasowych, niezmienionych zasadach.