Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Informacja dla rolników o szkoleniach

Informacja dla rolników o szkoleniach

Informacja dla rolników o szkoleniach

Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że w czwartek 3 marca 2016 roku o godz. 12:00 w sali obrad Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się szkolenia dotyczące szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej PROW 2014-2020 z działania „Modernizacja gospodarstw rolnych".

Szkolenie dotyczyć będzie następujących obszarów:

  • rozwój produkcji prosiąt,
  • rozwój produkcji mleka krowiego,
  • rozwój produkcji bydła mięsnego,
  • operacje związane z racjonalizacją technologii produkcji, wprowadzenie innowacji, zmiana profilu produkcji, zwiększenie skali produkcji, poprawa jakości produkcji lub zwiększenie wartości dodanej produktu.

ARiMR w Dąbrowie Tarnowskiej

Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że w czwartek 3 marca 2016 roku o godz. 12:00 w sali obrad Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się szkolenia dotyczące szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej PROW 2014-2020 z działania „Modernizacja gospodarstw rolnych". Szkolenie dotyczyć będzie następujących obszarów: rozwój produkcji prosiąt, rozwój produkcji mleka krowiego, rozwój produkcji bydła mięsnego, operacje związane z racjonalizacją technologii produkcji, wprowadzenie innowacji, zmiana profilu produkcji, zwiększenie skali produkcji, poprawa jakości produkcji lub zwiększenie wartości dodanej produktu. ARiMR w Dąbrowie Tarnowskiej