Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Informacje dotyczące zimowego utrzymania dróg powiatowych

Informacje dotyczące zimowego utrzymania dróg powiatowych

Informacje dotyczące zimowego utrzymania dróg powiatowych

W związku z licznymi interwencjami dotyczącymi zimowego utrzymania dróg powiatowych Zarząd Drogowy w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż za zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Miasta i Gminy Dąbrowa Tarnowska odpowiada Zarząd Drogowy w Dąbrowie Tarnowskiej. W związku z powyższym wszelkie uwagi w zakresie zimowego utrzymania  dróg powiatowych na terenie Gminy Dąbrowa Tarnowska należy kierować bezpośrednio do naszej jednostki.

Za zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gmin Bolesław, Gręboszów, Mędrzechów, Olesno, Radgoszcz i Szczucin odpowiadają bezpośrednio Wójtowie tych gmin, którzy przejęli obowiązki zimowego utrzymania na podstawie zawartych porozumień z Powiatem Dąbrowskim. Wszelkie uwagi dotyczące stanu dróg powiatowych na terenie ww. gmin należy kierować pod następującymi adresami

Mapa z siecią dróg powiatowych znajduję się w zakładce "Sieć dróg powiatowych"

https://zddt.pl/

W związku z licznymi interwencjami dotyczącymi zimowego utrzymania dróg powiatowych Zarząd Drogowy w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż za zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Miasta i Gminy Dąbrowa Tarnowska odpowiada Zarząd Drogowy w Dąbrowie Tarnowskiej. W związku z powyższym wszelkie uwagi w zakresie zimowego utrzymania  dróg powiatowych na terenie Gminy Dąbrowa Tarnowska należy kierować bezpośrednio do naszej jednostki. Za zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gmin Bolesław, Gręboszów, Mędrzechów, Olesno, Radgoszcz i Szczucin odpowiadają bezpośrednio Wójtowie tych gmin, którzy przejęli obowiązki zimowego utrzymania na podstawie zawartych porozumień z Powiatem Dąbrowskim. Wszelkie uwagi dotyczące stanu dróg powiatowych na terenie ww. gmin należy kierować pod następującymi adresami Gmina Bolesław tel. (14) 641-50-18, e-mail: sekretariat@boleslaw.com.pl Gmina Gręboszów tel. (14) 641-60-02, e-mail: gmina@greboszow.pl Gmina Mędrzechów tel. (14) 643 71 95, e-mail: sekretariat@medrzechow.net Gmina Olesno tel. (14) 641 24 31, e-mail: sekretariat@gminaolesno.pl Gmina Radgoszcz tel. (14) 641-41-41, e-mail: urzad@radgoszcz.pl Gmina Szczucin tel. (14) 643 62 78, e-mail: sekretariat@umigszczucin.pl Mapa z siecią dróg powiatowych znajduję się w zakładce "Sieć dróg powiatowych" https://zddt.pl/