1. Informacja o posiedzeniu Rady Powiatu Dąbrowskiego

1. otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad,
  2. przyjęcie porządku obrad,
  3. przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji,
  4. sprawozdanie Starosty z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami Rady Powiatu,
  5. interpelacje i zapytania radnych,
  6. odczytanie pisemnych odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych,
  7. podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Dąbrowskiego na 2021 rok,
  8. podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Dąbrowskiego na lata 2021 – 2030,
  9. podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Dąbrowskiego,
  10. podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Dąbrowskiego,
  11. podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Dąbrowskiego,
  12. podjęcie uchwały w sprawie przedłużenia terminu rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Dąbrowskiego,
  13. podjęcie uchwały w sprawie przedłużenia terminu rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Dąbrowskiego,
  14. podjęcie uchwały w sprawie przedłużenia terminu rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Dąbrowskiego,
  15. podjęcie uchwały w sprawie przedłużenia terminu rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Dąbrowskiego,
  16. podjęcie uchwały w sprawie przedłużenia terminu rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Dąbrowskiego,
  17. podjęcie uchwały w sprawie powierzenia gminom zadania zarządzania drogami powiatowymi,
  18. podjęcie uchwały w sprawie udzielenia gminom dotacji na zimowe utrzymanie dróg powiatowych,
  19. wolne wnioski,
  20. zamknięcie posiedzenia.
We wtorek, 21 września 2021 roku o godzinie 14:00 w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się sesja Rady Powiatu Dąbrowskiego. Proponowany porządek obrad: Proponowany porządek obrad: otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad, przyjęcie porządku obrad, przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji, sprawozdanie Starosty z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami Rady Powiatu, interpelacje i zapytania radnych, odczytanie pisemnych odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych, podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Dąbrowskiego na 2021 rok, podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Dąbrowskiego na lata 2021 – 2030, podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Dąbrowskiego, podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Dąbrowskiego, podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Dąbrowskiego, podjęcie uchwały w sprawie przedłużenia terminu rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Dąbrowskiego, podjęcie uchwały w sprawie przedłużenia terminu rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Dąbrowskiego, podjęcie uchwały w sprawie przedłużenia terminu rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Dąbrowskiego, podjęcie uchwały w sprawie przedłużenia terminu rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Dąbrowskiego, podjęcie uchwały w sprawie przedłużenia terminu rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Dąbrowskiego, podjęcie uchwały w sprawie powierzenia gminom zadania zarządzania drogami powiatowymi, podjęcie uchwały w sprawie udzielenia gminom dotacji na zimowe utrzymanie dróg powiatowych, wolne wnioski, zamknięcie posiedzenia.