1. Informacja o posiedzeniu Rady Powiatu Dąbrowskiego

Informacja o posiedzeniu Rady Powiatu Dąbrowskiego

Obrady będą prowadzone w formie zdalnej.

Proponowany porządek obrad:

• otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad,
  • przyjęcie porządku obrad,
  • przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji,
  • sprawozdanie Starosty z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami Rady Powiatu,
  • interpelacje i zapytania radnych,
  • odczytanie pisemnych odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych,
  • podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Dąbrowskiego na 2021 rok,
  • podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Dąbrowskiego na 2021-2030,
  • podjęcie uchwały w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu dąbrowskiego na rok 2022,
  • wolne wnioski,
  • zamknięcie posiedzenia.
W środę 15 grudnia 2021 roku o godzinie 14:00 w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się sesja Rady Powiatu Dąbrowskiego. Obrady będą prowadzone w formie zdalnej. Proponowany porządek obrad: otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad, przyjęcie porządku obrad, przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji, sprawozdanie Starosty z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami Rady Powiatu, interpelacje i zapytania radnych, odczytanie pisemnych odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych, podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Dąbrowskiego na 2021 rok, podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Dąbrowskiego na 2021-2030, podjęcie uchwały w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu dąbrowskiego na rok 2022, wolne wnioski, zamknięcie posiedzenia.