Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Informacja o przyznaniu stypendiów

Informacja o przyznaniu stypendiów

Informacja o przyznaniu stypendiów

W dniu 28 sierpnia 2013 r. odbyło się posiedzenie Komisji stypendialnej ds. przyznawania Stypendiów stażowych w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” realizowanego przez Powiat Dąbrowski, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, w celu weryfikacji i oceny wniosków osób uprawnionych do otrzymania stypendium stażowego.

Komisja stypendialna zakwalifikowała do wypłaty stypendium stażowego następujące osoby:

1. Michał Misterka

2. Konrad Wąsik

3. Krzysztof Noga

4. Kamil Rusiecki

5. Justyna jasielec

6. Klaudia Węgiel

Anna Kochanek

8. Agnieszka Molo

Stypendium stażowe zostanie przekazane na rachunek bankowy, który był wskazany we Wniosku o przyznanie stypendium stażowego.

Biuro projektu:

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej

tel.146422135
e-mail: edukacja@powiatdabrowski.pl

W dniu 28 sierpnia 2013 r. odbyło się posiedzenie Komisji stypendialnej ds. przyznawania Stypendiów stażowych w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” realizowanego przez Powiat Dąbrowski, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, w celu weryfikacji i oceny wniosków osób uprawnionych do otrzymania stypendium stażowego. Komisja stypendialna zakwalifikowała do wypłaty stypendium stażowego następujące osoby: 1. Michał Misterka 2. Konrad Wąsik 3. Krzysztof Noga 4. Kamil Rusiecki 5. Justyna jasielec 6. Klaudia Węgiel Anna Kochanek 8. Agnieszka Molo Stypendium stażowe zostanie przekazane na rachunek bankowy, który był wskazany we Wniosku o przyznanie stypendium stażowego. Biuro projektu: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej tel.146422135 e-mail: edukacja@powiatdabrowski.pl