1. Informacja o wprowadzeniu stopnia alarmowego CRP (drugi stopień alarmowy BRAVO-CRP)

w cyberprzestrzeni,  w związku z organizacją wyborów prezydenckich w Polsce.

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, informuje, że Prezes Rady Ministrów Zarządzeniem Nr 89 z dnia 25 czerwca 2020 r. wprowadził na terytorium całego kraju drugi stopień alarmowy CRP (BRAVO-CRP) od dnia 26 czerwca 2020 r., od godz. 00:01 do dnia 29 czerwca 2020 r.,  do godz. 23:59. Zarządzony II stopień alarmowy został wprowadzony w celu przeciwdziałania zagrożeniom w cyberprzestrzeni,  w związku z organizacją wyborów prezydenckich w Polsce.