1. Informacje dla laureatów konkursu "Bądź Wielkim"

Informacje dla laureatów konkursu "Bądź Wielkim"

Informacje dla laureatów konkursu

Uczestnicy poszczególnych kategorii przygotują:
-wykonanie pieśni patriotycznej - czas występu 4 min.
- wykonanie tańca narodowego / z własnym podkładem muzycznym/ - „ 4 min.

a/ krakowiak
- Szkoła Podstawowa w Nieczajnie G.
- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych gr.1
b/ mazur
- Szkoła Podstawowa Nr 1 gr, 2 Dąbrowa Tarnowska
c/ kujawiak
- Grupa Dorosłych z Radgoszczy Nr 1
- Gimnazjum Podlipie gr 1
d/ polonez
- Szkoła Podstawowa Nr 1 gr.1 Dąbrowa Tarnowska
- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych gr 2
e/ taniec góralski
- Gimnazjum w Oleśnie
- Grupa Dorosłych z Radgoszczy nr 2

POZDRAWIAMY I DO ZOBACZENIA!

Drodzy laureaci II Regionalnego Konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez Jana Pawła II pn. „ Bądź Wielkim ". Podajemy już ostatnie informacje związane z finałem konkursu. Finał Konkursu odbędzie się 17 mają br. w Auli Domu Katechetycznego w Dąbrowie Tarnowskiej o godz. 14-tej. Uczestnicy poszczególnych kategorii przygotują:-wykonanie pieśni patriotycznej - czas występu 4 min.- wykonanie tańca narodowego / z własnym podkładem muzycznym/ - „ 4 min. a/ krakowiak- Szkoła Podstawowa w Nieczajnie G.- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych gr.1b/ mazur- Szkoła Podstawowa Nr 1 gr, 2 Dąbrowa Tarnowskac/ kujawiak- Grupa Dorosłych z Radgoszczy Nr 1- Gimnazjum Podlipie gr 1d/ polonez- Szkoła Podstawowa Nr 1 gr.1 Dąbrowa Tarnowska- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych gr 2e/ taniec góralski- Gimnazjum w Oleśnie- Grupa Dorosłych z Radgoszczy nr 2 Uwaga: Organizatorzy wyrażają zgodę, aby do wykonania tańca / polonez/ zwiększyć liczbę osób do 8-miu / cztery pary/. Do pozostałych tańców będzie można dołączyć po 1 osobie. Można będzie również wykonać taniec w zmniejszonym składzie / np. jedna para/. POZDRAWIAMY I DO ZOBACZENIA!