Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Inkubator wzorem

Inkubator wzorem

Inkubator wzorem

Przedstawiciele powiatu bocheńskiego zwiedzili wczoraj Powiatowy Inkubator Przedsiębiorczości w Szczucinie. Chcą skorzystać z doświadczeń placówki. 
Spotkali się nie tylko z pracownikami inkubatora, ale również z władzami powiatu dąbrowskiego. Goście zapoznali się z doświadczeniami, jakie towarzyszyły w realizacji programu w Szczucinie. Interesowały ich nie tylko źródłla finansowania inkubatora, ale także sposób jego funkcjonowania. Pokazaliśmy im infrastrukturę budynku oraz firmy, które już działają w inkubatorze. Zwróciliśmy także uwagę na dodatkowe efekty realizacji projektu. Jednym z nich było utworzenie Komputerowego Centrum Informacji z dostępem do Internetu oraz Internetowego Punktu Pośrednictwa Pracy – mówi Janusz Dubajka kierownik wydziału promocji dąbrowskiego Starostwa Powiatowego. Samorząd powiatu bocheńskiego przymierza się do realizacji podobnego projektu.Powiat dąbrowski będzie pomagał w uruchomieniu i prowadzeniu Inkubatora Przedsiębiorczości w Bochni. (MIR) 

Źródło: Gazeta Krakowska

Przedstawiciele powiatu bocheńskiego zwiedzili wczoraj Powiatowy Inkubator Przedsiębiorczości w Szczucinie. Chcą skorzystać z doświadczeń placówki.  Spotkali się nie tylko z pracownikami inkubatora, ale również z władzami powiatu dąbrowskiego. Goście zapoznali się z doświadczeniami, jakie towarzyszyły w realizacji programu w Szczucinie. Interesowały ich nie tylko źródłla finansowania inkubatora, ale także sposób jego funkcjonowania. Pokazaliśmy im infrastrukturę budynku oraz firmy, które już działają w inkubatorze. Zwróciliśmy także uwagę na dodatkowe efekty realizacji projektu. Jednym z nich było utworzenie Komputerowego Centrum Informacji z dostępem do Internetu oraz Internetowego Punktu Pośrednictwa Pracy – mówi Janusz Dubajka kierownik wydziału promocji dąbrowskiego Starostwa Powiatowego. Samorząd powiatu bocheńskiego przymierza się do realizacji podobnego projektu.Powiat dąbrowski będzie pomagał w uruchomieniu i prowadzeniu Inkubatora Przedsiębiorczości w Bochni. (MIR)  Źródło: Gazeta Krakowska