Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Integracyjny Marsz Osób Niepełnosprawnych

Integracyjny Marsz Osób Niepełnosprawnych

Integracyjny Marsz Osób Niepełnosprawnych

Starosta Dąbrowski oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają na obchody Małopolskich dni Osób z Niepełnosprawnością w Powiecie Dąbrowskim.

Obchody rozpocznie uroczysta Msza Święta w Kościele Matki Bożej Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej w dniu 17 września 2019 roku o godzinie 10:30.

Po Mszy Świętej odbędzie się Integracyjny Marsz Osób Niepełnoprawnych trasą: ul. Zamkowa, ul. Matejki, ul. Zaręby, ul. Polna, ul. Spadowa, ul. Gen. Henryka Sucharskiego, ul. Zaręby, ul. Matejki, ul. Zamkowa, a następnie spotkanie w Auli Domu Katechetycznego, przy ulicy Zamkowej 3 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Uczestnictwo w obchodach Małopolskich Dni Osób z Niepełnosprawnościami w Powiecie Dąbrowskim jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na bezpłatne zamieszczenie przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Szpitalna 1, 33-200 Dąbrowa Tarnowska wizerunku uczestnika utrwalonego podczas Integracyjnego Marszu Osób Niepełnosprawnych w dniu 17.09.2019r., w środkach masowego przekazu w celu promowania uroczystości.

PCPR/mags

Starosta Dąbrowski oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają na obchody Małopolskich dni Osób z Niepełnosprawnością w Powiecie Dąbrowskim. Obchody rozpocznie uroczysta Msza Święta w Kościele Matki Bożej Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej w dniu 17 września 2019 roku o godzinie 10:30. Po Mszy Świętej odbędzie się Integracyjny Marsz Osób Niepełnoprawnych trasą: ul. Zamkowa, ul. Matejki, ul. Zaręby, ul. Polna, ul. Spadowa, ul. Gen. Henryka Sucharskiego, ul. Zaręby, ul. Matejki, ul. Zamkowa, a następnie spotkanie w Auli Domu Katechetycznego, przy ulicy Zamkowej 3 w Dąbrowie Tarnowskiej. Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego Uczestnictwo w obchodach Małopolskich Dni Osób z Niepełnosprawnościami w Powiecie Dąbrowskim jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na bezpłatne zamieszczenie przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Szpitalna 1, 33-200 Dąbrowa Tarnowska wizerunku uczestnika utrwalonego podczas Integracyjnego Marszu Osób Niepełnosprawnych w dniu 17.09.2019r., w środkach masowego przekazu w celu promowania uroczystości. PCPR/mags