Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Internauci wybrali najlepsze prace konkursowe

Internauci wybrali najlepsze prace konkursowe

Internauci wybrali najlepsze prace konkursowe
Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej informują, że konkurs na najlepszy mem internetowy dotyczący problematyki palenia tytoniu został rozstrzygnięty. Konkurs prowadzony był w dwóch kategoriach: „szkoły podstawowe, gimnazja” oraz „szkoły ponadgimnazjalne, dorośli”. Prace spełniające wymogi formalne zostały zamieszczone na Facebooku Powiatu Dąbrowskiego, gdzie internauci mogli oddawać swoje glosy na najlepsze ich zdaniem memy. Zgodnie z regulaminem konkursu autorzy trzech prac, które w swojej kategorii zdobyły największą liczbę „lajków” otrzymają nagrody ufundowane przez organizatorów. 

Internauci za najlepsze memy uznali prace, których autorami są:

W kategorii – „szkoły ponadgimnazjalne i dorośli”:

1. Dawid Misiaszek (Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie)
2. Magdalena Golemo (Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie)
3. Dariusz Dąbrowski (Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie)

W kategorii – „szkoły podstawowe i gimnazja”:

1. Agata Forgiel (Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej)
2. Michał Greczkowski (Gimnazjum w Borkach)
3. Oliwia Marciniec (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej)

Dużą liczbę „lajków” otrzymały również prace przygotowane przez Magdalenę Skrzyniarz z Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz uczniów klasy IV z Niepublicznej Niepłatnej Szkoły Podstawowej w Żelazówce. Organizatorzy postanowili także im przyznać drobne upominki.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (sala narad – parter) w dniu 14 czerwca 2017 r. o godzinie 9:00.
Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej informują, że konkurs na najlepszy mem internetowy dotyczący problematyki palenia tytoniu został rozstrzygnięty. Konkurs prowadzony był w dwóch kategoriach: „szkoły podstawowe, gimnazja” oraz „szkoły ponadgimnazjalne, dorośli”. Prace spełniające wymogi formalne zostały zamieszczone na Facebooku Powiatu Dąbrowskiego, gdzie internauci mogli oddawać swoje glosy na najlepsze ich zdaniem memy. Zgodnie z regulaminem konkursu autorzy trzech prac, które w swojej kategorii zdobyły największą liczbę „lajków” otrzymają nagrody ufundowane przez organizatorów.  Internauci za najlepsze memy uznali prace, których autorami są: W kategorii – „szkoły ponadgimnazjalne i dorośli”: 1. Dawid Misiaszek (Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie) 2. Magdalena Golemo (Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie) 3. Dariusz Dąbrowski (Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie) W kategorii – „szkoły podstawowe i gimnazja”: 1. Agata Forgiel (Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej) 2. Michał Greczkowski (Gimnazjum w Borkach) 3. Oliwia Marciniec (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej) Dużą liczbę „lajków” otrzymały również prace przygotowane przez Magdalenę Skrzyniarz z Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz uczniów klasy IV z Niepublicznej Niepłatnej Szkoły Podstawowej w Żelazówce. Organizatorzy postanowili także im przyznać drobne upominki. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (sala narad – parter) w dniu 14 czerwca 2017 r. o godzinie 9:00.