1. Internauci wybrali najlepsze prace konkursowe

Internauci wybrali najlepsze prace konkursowe

Internauci za najlepsze memy uznali prace, których autorami są:

W kategorii – „szkoły ponadgimnazjalne i dorośli”:

W kategorii – „szkoły podstawowe i gimnazja”:

1. Agata Forgiel (Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej)
2. Michał Greczkowski (Gimnazjum w Borkach)
3. Oliwia Marciniec (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej)

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej informują, że konkurs na najlepszy mem internetowy dotyczący problematyki palenia tytoniu został rozstrzygnięty. Konkurs prowadzony był w dwóch kategoriach: „szkoły podstawowe, gimnazja” oraz „szkoły ponadgimnazjalne, dorośli”. Prace spełniające wymogi formalne zostały zamieszczone na Facebooku Powiatu Dąbrowskiego, gdzie internauci mogli oddawać swoje glosy na najlepsze ich zdaniem memy. Zgodnie z regulaminem konkursu autorzy trzech prac, które w swojej kategorii zdobyły największą liczbę „lajków” otrzymają nagrody ufundowane przez organizatorów.  Internauci za najlepsze memy uznali prace, których autorami są: W kategorii – „szkoły ponadgimnazjalne i dorośli”: 1. Dawid Misiaszek (Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie) 2. Magdalena Golemo (Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie) 3. Dariusz Dąbrowski (Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie) W kategorii – „szkoły podstawowe i gimnazja”: 1. Agata Forgiel (Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej) 2. Michał Greczkowski (Gimnazjum w Borkach) 3. Oliwia Marciniec (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej) Dużą liczbę „lajków” otrzymały również prace przygotowane przez Magdalenę Skrzyniarz z Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz uczniów klasy IV z Niepublicznej Niepłatnej Szkoły Podstawowej w Żelazówce. Organizatorzy postanowili także im przyznać drobne upominki. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (sala narad – parter) w dniu 14 czerwca 2017 r. o godzinie 9:00.