Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. IV edycja akcji MOTOSERCE w Dąbrowie Tarnowskiej

IV edycja akcji MOTOSERCE w Dąbrowie Tarnowskiej

Motoserce jest akcją społeczną propagującą honorowe krwiodawstwo pod nazwą MOTOSERCE hasło przewodnie "KREW DAREM ŻYCIA". MOTOSERCE jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz pragniemy propagować idee krwiodawstwa.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że krew jest towarem luksusowym i doskonale wiemy jak bardzo jest nam potrzebna. Wiosna, a szczególnie lato, to czas, gdy brakuje jej najbardziej. Oddając ją regularnie, będziemy mieć moralne prawo oczekiwać jej w nagłych wypadkach.

Nasza akcja obejmuje swoim zasięgiem zarówno duże miasta, jak i małe miasteczka. Staramy się dotrzeć do jak największej liczby ludzi, a poprzez swoje działania podnosić świadomość wśród społeczeństwa.

Dzięki zaangażowaniu ponad 80 Klubów Motocyklowych z całej Polski podczas trzech edycji MOTOSERCA w latach 2009 - 2011 udało nam się zebrać 7449 litrów krwi.

W tym roku klub motocyklowy Hangaround Gremium MC Dąbrowa Tarnowska wspólnie z Publicznym Gimnazjum nr1 w Dąbrowie Tarnowskiej, Regionalnym Centrum Krwiodawstwa z Tarnowa przeprowadza już IV edycje Motoserca w Dąbrowie Tarnowskiej na terenie gimnazjum nr 1(naprzeciw Centrum Handlowego „Dąbrowiak")Przewidziane jest: punkt poboru krwi, wesołe miasteczko, catering, motocykle, konkursy motocyklowe, loteria, pokaz wozów straży pożarnej i ambulansu.

Więcej informacji na stronie internetowej www.motoserce.pl

opracowanie: organizator Piotr BOCIAN Wiśniewski


Motoserce jest akcją społeczną propagującą honorowe krwiodawstwo pod nazwą MOTOSERCE hasło przewodnie "KREW DAREM ŻYCIA". MOTOSERCE jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz pragniemy propagować idee krwiodawstwa. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że krew jest towarem luksusowym i doskonale wiemy jak bardzo jest nam potrzebna. Wiosna, a szczególnie lato, to czas, gdy brakuje jej najbardziej. Oddając ją regularnie, będziemy mieć moralne prawo oczekiwać jej w nagłych wypadkach. Nasza akcja obejmuje swoim zasięgiem zarówno duże miasta, jak i małe miasteczka. Staramy się dotrzeć do jak największej liczby ludzi, a poprzez swoje działania podnosić świadomość wśród społeczeństwa. Dzięki zaangażowaniu ponad 80 Klubów Motocyklowych z całej Polski podczas trzech edycji MOTOSERCA w latach 2009 - 2011 udało nam się zebrać 7449 litrów krwi. W tym roku klub motocyklowy Hangaround Gremium MC Dąbrowa Tarnowska wspólnie z Publicznym Gimnazjum nr1 w Dąbrowie Tarnowskiej, Regionalnym Centrum Krwiodawstwa z Tarnowa przeprowadza już IV edycje Motoserca w Dąbrowie Tarnowskiej na terenie gimnazjum nr 1(naprzeciw Centrum Handlowego „Dąbrowiak")Przewidziane jest: punkt poboru krwi, wesołe miasteczko, catering, motocykle, konkursy motocyklowe, loteria, pokaz wozów straży pożarnej i ambulansu. Więcej informacji na stronie internetowej www.motoserce.pl opracowanie: organizator Piotr BOCIAN Wiśniewski