Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. IV edycja Konkursu Piosenki Anglojęzycznej

IV edycja Konkursu Piosenki Anglojęzycznej

IV edycja Konkursu Piosenki Anglojęzycznej

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w IV edycji Konkursu Piosenki Anglojęzycznej. Konkurs odbędzie się 6 czerwca 2012 roku.

Celem Konkursu Piosenki Anglojęzycznej jest promowanie języka angielskiego wśród młodzieży oraz zachęcanie do nauki tego języka w przyjemny i efektywny sposób. Pragniemy także, by ten konkurs służył okazją do współpracy i integracji środowisk szkolnych naszego powiatu.

Mamy nadzieję, że przyłączą się Państwo do tego przedsięwzięcia przyjmując nasze zaproszenie. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 25 maja. Lista uczestników i kolejność występów będzie dostępna na stronie internetowej szkoły www.zspbren.pl od 31 maja. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z organizatorami: 14 641 10 13 / 14 641 10 93.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w IV edycji Konkursu Piosenki Anglojęzycznej. Konkurs odbędzie się 6 czerwca 2012 roku. Celem Konkursu Piosenki Anglojęzycznej jest promowanie języka angielskiego wśród młodzieży oraz zachęcanie do nauki tego języka w przyjemny i efektywny sposób. Pragniemy także, by ten konkurs służył okazją do współpracy i integracji środowisk szkolnych naszego powiatu. Mamy nadzieję, że przyłączą się Państwo do tego przedsięwzięcia przyjmując nasze zaproszenie. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 25 maja. Lista uczestników i kolejność występów będzie dostępna na stronie internetowej szkoły www.zspbren.pl od 31 maja. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z organizatorami: 14 641 10 13 / 14 641 10 93. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu