Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. IV Forum MSP tuż, tuż ...

IV Forum MSP tuż, tuż ...

IV Forum MSP tuż, tuż ...

27 kwietnia w Tarnowie odbędzie się czwarte już Forum Gospodarcze Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Głównym tematem tegorocznej edycji Forum, będzie stan przygotowań gospodarki, w tym sektora MŚP w przededniu wejścia Polski do Unii Europejskiej. Organizatorzy liczą, że tarnowska konferencja pozwoli na rzeczową dyskusję o nadziejach i obawach małych i średnich firm, dla których pierwsze zetknięcie się z gospodarką Zjednoczonej Europy będzie nie lada sprawdzianem.

Pomysłowcą imprezy jest poseł Aleksander Grad. Jak co roku konferencję organizuje MAŁOPOLSKIE FORUM WSPIERANIA INICJATYW LOKALNYCH w Tarnowie, przy współpracy z kilkoma instytucjami lokalnymi (Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego, Izba Przemysłowo-Handlowa, Izba Rzemieślnicza, Klaster Przemysłowy "Plastikowa Dolina") a także Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Województwa Małopolskiego.

Duży akcent podczas obrad konferencji zostanie postawiony na dostosowanie krajowego sektora przetwórstwa rolno – spożywczego do wymogów UE. Uczestniczy szukać będą odpowiedzi na pytania : czy są gotowe, czy też nie wszelkie procedury związane z produkcją rolno – spożywczą? W jaki sposób inspekcje sanitarne i weterynaryjne pomagają, a może utrudniają, realizację zadań wynikających z przyjęcia europejskich procedur?
Oprócz tego forumowicze zajmą się tematem hamowania rozwoju rodzimej przedsiębiorczości przez rodzime instytucje - sądy, prokuraturę, policję, organy skarbowe a także inspekcję pracy. Organizatorzy obiecują przeprowadzić na ten temat rzetelną dyskusję.
W Forum wezmą udział, poza przedsiębiorcami, także przedstawiciele samorządów terytorialnych oraz gospodarczych, instytucji biznesowych z całego kraju.

Zainteresowani uczestnictwem przedsiębiorcy mogą pobrać kartę zgłoszenia ze strony FORUM MSP w Tarnowie.

Źródło: Okay

27 kwietnia w Tarnowie odbędzie się czwarte już Forum Gospodarcze Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Głównym tematem tegorocznej edycji Forum, będzie stan przygotowań gospodarki, w tym sektora MŚP w przededniu wejścia Polski do Unii Europejskiej. Organizatorzy liczą, że tarnowska konferencja pozwoli na rzeczową dyskusję o nadziejach i obawach małych i średnich firm, dla których pierwsze zetknięcie się z gospodarką Zjednoczonej Europy będzie nie lada sprawdzianem. Pomysłowcą imprezy jest poseł Aleksander Grad. Jak co roku konferencję organizuje MAŁOPOLSKIE FORUM WSPIERANIA INICJATYW LOKALNYCH w Tarnowie, przy współpracy z kilkoma instytucjami lokalnymi (Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego, Izba Przemysłowo-Handlowa, Izba Rzemieślnicza, Klaster Przemysłowy "Plastikowa Dolina") a także Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Województwa Małopolskiego. Duży akcent podczas obrad konferencji zostanie postawiony na dostosowanie krajowego sektora przetwórstwa rolno – spożywczego do wymogów UE. Uczestniczy szukać będą odpowiedzi na pytania : czy są gotowe, czy też nie wszelkie procedury związane z produkcją rolno – spożywczą? W jaki sposób inspekcje sanitarne i weterynaryjne pomagają, a może utrudniają, realizację zadań wynikających z przyjęcia europejskich procedur?Oprócz tego forumowicze zajmą się tematem hamowania rozwoju rodzimej przedsiębiorczości przez rodzime instytucje - sądy, prokuraturę, policję, organy skarbowe a także inspekcję pracy. Organizatorzy obiecują przeprowadzić na ten temat rzetelną dyskusję.W Forum wezmą udział, poza przedsiębiorcami, także przedstawiciele samorządów terytorialnych oraz gospodarczych, instytucji biznesowych z całego kraju. Zainteresowani uczestnictwem przedsiębiorcy mogą pobrać kartę zgłoszenia ze strony FORUM MSP w Tarnowie. Źródło: Okay