Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW Dąbrowa Tarnowska 2022

IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW Dąbrowa Tarnowska 2022

IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW Dąbrowa Tarnowska 2022

W niedzielę, 19 czerwca 20222 r. w Hali Sportowej im. Agaty Mróz Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022, organizowany przez Fundację LATINO z Żabna. Wezmą w nim udział najlepsze pary dziecięce i młodzieżowe klas rekreacyjnych i sportowych, regularnie ćwiczące w szkołach tańca, jak i uczestnicy zajęć tanecznych prowadzonych w placówkach oświatowych, jako zajęcia fakultatywne.

Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek i Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski, który również ufundował puchary dla najlepszych par tanecznych.

Festiwal zostanie przeprowadzony w III blokach. Zgodnie z regulaminem wydarzenia osoby, które chcą obserwować zmagania młodych tancerzy z całej Polski mogą zakupić bilety, których cena wynosi odpowiednio: bilet na jeden blok turniejowy - 40 zł, bilet całodzienny - 50 zł. Po każdym bloku publiczność, opieka i zawodnicy zobowiązani są opuścić widownię i miejsce rozgrywania zawodów.

W niedzielę, 19 czerwca 20222 r. w Hali Sportowej im. Agaty Mróz Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022, organizowany przez Fundację LATINO z Żabna. Wezmą w nim udział najlepsze pary dziecięce i młodzieżowe klas rekreacyjnych i sportowych, regularnie ćwiczące w szkołach tańca, jak i uczestnicy zajęć tanecznych prowadzonych w placówkach oświatowych, jako zajęcia fakultatywne. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek i Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski, który również ufundował puchary dla najlepszych par tanecznych. Festiwal zostanie przeprowadzony w III blokach. Zgodnie z regulaminem wydarzenia osoby, które chcą obserwować zmagania młodych tancerzy z całej Polski mogą zakupić bilety, których cena wynosi odpowiednio: bilet na jeden blok turniejowy - 40 zł, bilet całodzienny - 50 zł. Po każdym bloku publiczność, opieka i zawodnicy zobowiązani są opuścić widownię i miejsce rozgrywania zawodów.