Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. IV Powiatowy Dzień Pracownika Socjalnego w Żabnie

IV Powiatowy Dzień Pracownika Socjalnego w Żabnie

IV Powiatowy Dzień Pracownika Socjalnego w Żabnie
Wczoraj w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie obchodzono IV Powiatowy Dzień Pracownika Socjalnego. Było to szczególna okazja by podziękować pracownikom socjalnym z terenu powiatu tarnowskiego za ich zaangażowanie w niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.
 
Podczas obchodów uhonorowano wielu pracowników i osoby działające na rzecz opieki społecznej. Odbyły się panele wykładowcze, a świętowanie uświetnił występ muzyczny zespołu Ewenement, działającego przy Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Niedomicach.
 
Spotkanie zgromadziło parlamentarzystów, samorządowców i wszystkich, którzy współpracują z Ośrodkami Pomocy Społecznej na co dzień. Powiat Dąbrowski na uroczystości reprezentował Starosta Lesław Wieczorek.
 
Gospodarzami wydarzenia byli Starosta Tarnowski Roman Łucarz oraz Burmistrz Żabna Marta Herduś. Zostało przygotowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Żabnie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie.

 

Wczoraj w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie obchodzono IV Powiatowy Dzień Pracownika Socjalnego. Było to szczególna okazja by podziękować pracownikom socjalnym z terenu powiatu tarnowskiego za ich zaangażowanie w niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.   Podczas obchodów uhonorowano wielu pracowników i osoby działające na rzecz opieki społecznej. Odbyły się panele wykładowcze, a świętowanie uświetnił występ muzyczny zespołu Ewenement, działającego przy Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Niedomicach.   Spotkanie zgromadziło parlamentarzystów, samorządowców i wszystkich, którzy współpracują z Ośrodkami Pomocy Społecznej na co dzień. Powiat Dąbrowski na uroczystości reprezentował Starosta Lesław Wieczorek.   Gospodarzami wydarzenia byli Starosta Tarnowski Roman Łucarz oraz Burmistrz Żabna Marta Herduś. Zostało przygotowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Żabnie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie.   fot. Urząd Miejski w Żabnie