Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. IV Powiatowy Ekologiczny Konkurs Plastyczny

IV Powiatowy Ekologiczny Konkurs Plastyczny

IV Powiatowy Ekologiczny Konkurs Plastyczny

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej i firma "Krispol-Motosum" Krzysztofa Polońskiego po raz czwarty organizują konkurs plastyczny o tematyce dotyczącej aktualnego stanu środowiska regionu, kraju i globu. Konkurs skierowany jest do użytkowników gminnych bibliotek publicznych z powiatu dąbrowskiego oraz do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z Dąbrowy Tarnowskiej.

By wziąć udział w konkursie, należy przygotować pracę plastyczną w dowolnej technice (plakat, malarstwo, album, wyklejanka, rzeźba, praca przestrzenna itp.), temin zgłoszeń upływa 29 marca. Biblioteki mogą złożyć po 5 prac, szkoły po 3 prace.
Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 7 kwietnia w MBP w Dąbrowie. Towarzyszyć mu będzie prelekcja Krzysztofa Polońskiego i wystawa minerałów. (baja)

Źródło: Dziennik Polski

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej i firma "Krispol-Motosum" Krzysztofa Polońskiego po raz czwarty organizują konkurs plastyczny o tematyce dotyczącej aktualnego stanu środowiska regionu, kraju i globu. Konkurs skierowany jest do użytkowników gminnych bibliotek publicznych z powiatu dąbrowskiego oraz do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z Dąbrowy Tarnowskiej. By wziąć udział w konkursie, należy przygotować pracę plastyczną w dowolnej technice (plakat, malarstwo, album, wyklejanka, rzeźba, praca przestrzenna itp.), temin zgłoszeń upływa 29 marca. Biblioteki mogą złożyć po 5 prac, szkoły po 3 prace.Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 7 kwietnia w MBP w Dąbrowie. Towarzyszyć mu będzie prelekcja Krzysztofa Polońskiego i wystawa minerałów. (baja) Źródło: Dziennik Polski