Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. IV Wyszehradzki Maraton

IV Wyszehradzki Maraton

IV Wyszehradzki Maraton

Partnerstwo Powiatu Dąbrowskiego i Powiatu Stara Lubovna przewiduje między innymi organizowanie wspólnych przedsięwzięć sportowych. Podczas pobytu delegacji Powiatu Dąbrowskiego w Starej Lubovni odbył się IV Wyszehradzki Maraton. Nasz Powiat jest oficjalnym partnerem Wyszehradzkiego Maratonu.

Trasa maratonu, przebiegała od  Podolińca przez Starą Lubovnię, Piwniczną Zdrój do Rytra. Ze względu na różnice wzniesień Maraton Wyszehradzki zalicza się do najtrudniejszych maratonów w Polsce.

Oficjalne rozpoczęcie maratonu nastąpiło w sobotę. W niedzielę rano honorowym startem  z Rynku w Podolińcu , ponad 250 biegaczy rozpoczęło rywalizację. Zgodnie z tradycją maratonów, trasa liczyła 42 km 195 m.

Więcej na oficjalnej stronie maratonu: http://www.visegradmaraton.info/

Partnerstwo Powiatu Dąbrowskiego i Powiatu Stara Lubovna przewiduje między innymi organizowanie wspólnych przedsięwzięć sportowych. Podczas pobytu delegacji Powiatu Dąbrowskiego w Starej Lubovni odbył się IV Wyszehradzki Maraton. Nasz Powiat jest oficjalnym partnerem Wyszehradzkiego Maratonu. Trasa maratonu, przebiegała od  Podolińca przez Starą Lubovnię, Piwniczną Zdrój do Rytra. Ze względu na różnice wzniesień Maraton Wyszehradzki zalicza się do najtrudniejszych maratonów w Polsce. Oficjalne rozpoczęcie maratonu nastąpiło w sobotę. W niedzielę rano honorowym startem  z Rynku w Podolińcu , ponad 250 biegaczy rozpoczęło rywalizację. Zgodnie z tradycją maratonów, trasa liczyła 42 km 195 m. Więcej na oficjalnej stronie maratonu: http://www.visegradmaraton.info/