Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego

IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego

IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego

W niedzielę, 2 lutego 2020 roku, w Mędrzechowie odbył się IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego, w którym wzięło udział blisko 70 zawodników z województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Jego organizatorami byli: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Stowarzyszenie Ludowych Zespołów Sportowych Gminy Mędrzechów oraz Urząd Gminy Mędrzechów. Zgodnie z regulaminem Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach: zawodnicy amatorzy i zawodnicy zrzeszeni w Polskim Związku Tenisa Stołowego.

W imieniu organizatorów oficjalnego otwarcia Turnieju dokonali Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Zenon Woliński z LZS Gminy Mędrzechów, który był odpowiedzialny za prawidłowy przebieg całego wydarzenia.

Po wyczerpujących i pełnych emocji rozgrywkach wyłoniono najlepszych zawodników, którymi okazali się mieszkańcy województwa podkarpackiego. W kategorii „amatorzy” zwyciężył Tomasz Tetla z Stalowej Woli, natomiast w kategorii „zrzeszonych w PZTS” pierwsze miejsce zdobył Maciej Wenc reprezentujący LZS Orły Temidy Domaradz. Szczegółowa informacja na temat wyników Turnieju zamieszczona zostanie na stronie LZS Gminy Mędrzechów.

Fot. Radosław Woliński/dagj/gd

W niedzielę, 2 lutego 2020 roku, w Mędrzechowie odbył się IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego, w którym wzięło udział blisko 70 zawodników z województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Jego organizatorami byli: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Stowarzyszenie Ludowych Zespołów Sportowych Gminy Mędrzechów oraz Urząd Gminy Mędrzechów. Zgodnie z regulaminem Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach: zawodnicy amatorzy i zawodnicy zrzeszeni w Polskim Związku Tenisa Stołowego. W imieniu organizatorów oficjalnego otwarcia Turnieju dokonali Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Zenon Woliński z LZS Gminy Mędrzechów, który był odpowiedzialny za prawidłowy przebieg całego wydarzenia. Po wyczerpujących i pełnych emocji rozgrywkach wyłoniono najlepszych zawodników, którymi okazali się mieszkańcy województwa podkarpackiego. W kategorii „amatorzy” zwyciężył Tomasz Tetla z Stalowej Woli, natomiast w kategorii „zrzeszonych w PZTS” pierwsze miejsce zdobył Maciej Wenc reprezentujący LZS Orły Temidy Domaradz. Szczegółowa informacja na temat wyników Turnieju zamieszczona zostanie na stronie LZS Gminy Mędrzechów. Fot. Radosław Woliński/dagj/gd