1. „Jak pozyskać dotację na rozwój firmy”

„Jak pozyskać dotację na rozwój firmy”

Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców

„Jak pozyskać dotację na rozwój firmy"

Dąbrowa Tarnowska, 12 grudnia 2011 roku.

Data szkolenia: 12.12.2011r. od godz. 10.30

Nie przegap swojej szansy! Zgłoś się na szkolenie!
Zapisy na szkolenie:

Zespół Informacji i Promocji Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości

tel. 12 376 91 91 lub 12 376 91 94, e – mail: szkolenia@mcp.malopolska.pl

Dla uczestników szkolenia został przewidziany poczęstunek
oraz materiały informacyjno-promocyjne.

Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców „Jak pozyskać dotację na rozwój firmy" Dąbrowa Tarnowska, 12 grudnia 2011 roku. Data szkolenia: 12.12.2011r. od godz. 10.30 Miejsce szkolenia: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej , ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska Tematyka: Dotacje na rozwój przedsiębiorstwa – bezpłatne konsultacje i warsztaty Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości wraz ze Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej zapraszają na bezpłatne konsultacje dla mikroprzedsiębiorców odnośnie ubiegania się o dofinansowanie inwestycji w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Szkolenie odbędzie się 12 grudnia 2011r. od godz. 10:30 w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej. Podczas szkolenia uczestnicy będę mogli dowiedzieć się czy ich projekt może otrzymać dofinansowanie w ramach Działania 2.1 "Rozwój i podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstw", Schemat A "Bezpośrednie wsparcie inwestycji w MŚP" lub Działania 2.2 "Wsparcie komercjalizacji badań naukowych", jaka jest maksymalna kwota dotacji, kiedy będą ogłaszane konkursy, jak należy przygotować wniosek aplikacyjny, jakie są wymagane załączniki, jakie kryteria decydują o wyborze projektu oraz jakie są najczęściej popełniane błędy przez wnioskodawców. Szkolenie poprowadzą eksperci Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości. Nie przegap swojej szansy! Zgłoś się na szkolenie!Zapisy na szkolenie: Zespół Informacji i Promocji Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości tel. 12 376 91 91 lub 12 376 91 94, e – mail: szkolenia@mcp.malopolska.pl Dla uczestników szkolenia został przewidziany poczęstunekoraz materiały informacyjno-promocyjne. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.