1. Jasełka bożonarodzeniowe w Kupieninie

Jasełka bożonarodzeniowe w Kupieninie

30 stycznia 2014r. w Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym w Kupieninie odbyło się przedstawienie jasełkowe, w którym udział wzięli wychowankowie ośrodka, po raz pierwszy w tym roku z udziałem dzieci z przedszkola w Kupieninie. Do Kupienina przybyli: Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Bolesław Łączyński, Ks. Proboszcz Parafii w Szczucinie Zygmunt Warzecha, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszka Anioł – Głuszek, Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej Bogusława Molak, Prezes Stowarzyszenia „Przyjazny Świat" Leszek Trójniak, siostry Benedyktynki z Domu Radosnej Starości w Kupieninie oraz dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół, przedstawiciele oświaty i pomocy społecznej, rodzice i rodziny wychowanków, wielu sympatyków NORW-Kupienin. Dzieci włożyły wiele serca i pracy w przygotowanie występu, który był zarówno wzruszający jak i pouczający. Pokazywał dorosłym, że zawsze jest czas na pozytywne zmiany w naszym życiu, a przyjaźń jest wielkim darem. Po przedstawieniu, podobnie jak ubiegłych latach, wnukowie złożyli życzenia swoim Babciom i Dziadkom, śpiewali piosenki, wręczali upominki.