Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Jasełka bożonarodzeniowe w Kupieninie

Jasełka bożonarodzeniowe w Kupieninie

Jasełka bożonarodzeniowe w Kupieninie

31 stycznia 2019 roku w Kupieninie odbyło się przedstawienie jasełkowe przygotowane przez uczniów Niepublicznej Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy, wychowanków Niepublicznego Przedszkola Specjalnego, Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Kupieninie.

Powiat Dąbrowski reprezentował Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk oraz Sekretarz Powiatu Anna Mikos.

Dzieci włożyły wiele serca i pracy w przygotowanie występu, który był zarówno wzruszający jak i pouczający. Pokazywał dorosłym, że zawsze jest czas na pozytywne zmiany w naszym życiu a możliwość wspólnego spędzania czasu jest wielkim darem. Po przedstawieniu, podobnie jak w ubiegłych latach, wnukowie złożyli życzenia swoim Babciom i Dziadkom, śpiewali piosenki, wręczali upominki.

Po zakończonym przedstawieniu wszyscy udali się do Domu Ludowego, gdzie Wicestarosta wraz z Sekretarz wręczyli słodki upominek dla małych aktorów gratulując pięknego przedstawienia.

31 stycznia 2019 roku w Kupieninie odbyło się przedstawienie jasełkowe przygotowane przez uczniów Niepublicznej Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy, wychowanków Niepublicznego Przedszkola Specjalnego, Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Kupieninie. Powiat Dąbrowski reprezentował Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk oraz Sekretarz Powiatu Anna Mikos. Dzieci włożyły wiele serca i pracy w przygotowanie występu, który był zarówno wzruszający jak i pouczający. Pokazywał dorosłym, że zawsze jest czas na pozytywne zmiany w naszym życiu a możliwość wspólnego spędzania czasu jest wielkim darem. Po przedstawieniu, podobnie jak w ubiegłych latach, wnukowie złożyli życzenia swoim Babciom i Dziadkom, śpiewali piosenki, wręczali upominki. Po zakończonym przedstawieniu wszyscy udali się do Domu Ludowego, gdzie Wicestarosta wraz z Sekretarz wręczyli słodki upominek dla małych aktorów gratulując pięknego przedstawienia.