Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Jasełka w Ośrodku Rewalidacyjno- Wychowawczym w Kupieninie

Jasełka w Ośrodku Rewalidacyjno- Wychowawczym w Kupieninie

Jasełka w Ośrodku Rewalidacyjno- Wychowawczym w Kupieninie

Wychowankowie oraz pracownicy Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego w Kupieninie prowadzonego przez Stowarzyszenie Pomocy Dziecku i Rodzinie „Przyjazny Świat" w dniu 22 stycznia 2010 r. gościli Wiesława Krajewskiego Starostę Dąbrowskiego, na Spotkaniu Jasełkowym.
Na uroczystość przybyli również przedstawiciele organizacji i placówek kulturalno-oświatowych, przedstawiciele ośrodków pomocy społecznej powiatu dąbrowskiego, rodzice, dziadkowie podopiecznych.

Każdego roku spotkanie Jasełkowe cieszy się dużą frekwencją oraz dostarcza widowni wielu miłych i niezapomnianych wrażeń. Inscenizacja przygotowana przez wychowanków ORW w zbudziła wiele emocji, każdy z widzów przeżywał je inaczej. Spotkanie to było formą podziękowania wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w działalność Ośrodka i wspierającym jego misję. Spektakl Jasełkowy w wykonaniu artystów ORW został, nagrodzony rzęsistymi brawami.

Po zakończonym przedstawieniu młodzi aktorzy wręczyli wykonane przez siebie laurki i złożyli życzenia Babciom i Dziadkom obecnym na sali, z okazji ich święta. Dzień Babci i Dziadka to dzień niezwykły i ważny, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla seniorów. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości, tak było i tym razem na uroczystości Jasełkowej w Kupieninie.

Opracowanie: ORW w Kupieninie

Wychowankowie oraz pracownicy Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego w Kupieninie prowadzonego przez Stowarzyszenie Pomocy Dziecku i Rodzinie „Przyjazny Świat" w dniu 22 stycznia 2010 r. gościli Wiesława Krajewskiego Starostę Dąbrowskiego, na Spotkaniu Jasełkowym.Na uroczystość przybyli również przedstawiciele organizacji i placówek kulturalno-oświatowych, przedstawiciele ośrodków pomocy społecznej powiatu dąbrowskiego, rodzice, dziadkowie podopiecznych. Każdego roku spotkanie Jasełkowe cieszy się dużą frekwencją oraz dostarcza widowni wielu miłych i niezapomnianych wrażeń. Inscenizacja przygotowana przez wychowanków ORW w zbudziła wiele emocji, każdy z widzów przeżywał je inaczej. Spotkanie to było formą podziękowania wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w działalność Ośrodka i wspierającym jego misję. Spektakl Jasełkowy w wykonaniu artystów ORW został, nagrodzony rzęsistymi brawami. Po zakończonym przedstawieniu młodzi aktorzy wręczyli wykonane przez siebie laurki i złożyli życzenia Babciom i Dziadkom obecnym na sali, z okazji ich święta. Dzień Babci i Dziadka to dzień niezwykły i ważny, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla seniorów. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości, tak było i tym razem na uroczystości Jasełkowej w Kupieninie. Opracowanie: ORW w Kupieninie