1. Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe uczniów szkół podstawowych

Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe uczniów szkół podstawowych

IGRZYSKA DZIECI (klasy IV -VI):

Wyniki rywalizacji w kategorii: „dziewczęta”:

• III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Wyniki rywalizacji w kategorii: „chłopcy”:

• III miejsce: Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (klasy VII-VIII):

Wyniki rywalizacji w kategorii: „dziewczęta”:

• I miejsce: Szkoła Podstawowa w Radgoszczy
  • II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
  • III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Wyniki rywalizacji w kategorii: „chłopcy”:

• III miejsce: Szkoła Podstawowa w Luszowicach

29 września 2021 r. na Stadionie Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej . W zawodach powiatowych wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 i 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, Gruszowie Wielkim, Luszowic, Mędrzechowa, Olesna i Radgoszczy. Sztafeta przeprowadzona została na dystansie 800 metrów. IGRZYSKA DZIECI (klasy IV -VI): Wyniki rywalizacji w kategorii: „dziewczęta”: I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej II miejsce: Szkoła Podstawowa w Radgoszczy III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Wyniki rywalizacji w kategorii: „chłopcy”: I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej II miejsce: Szkoła Podstawowa w Radgoszczy III miejsce: Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (klasy VII-VIII): Wyniki rywalizacji w kategorii: „dziewczęta”: I miejsce: Szkoła Podstawowa w Radgoszczy II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Wyniki rywalizacji w kategorii: „chłopcy”: I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej II miejsce: Szkoła Podstawowa w Radgoszczy III miejsce: Szkoła Podstawowa w Luszowicach Po zakończonej rywalizacji zwycięskie drużyny nagrodzone zostały pucharami, medalami oraz dyplomami. Nagrody w imieniu Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka wręczali nauczyciele wychowania fizycznego. Nagrody dla uczestników sztafety zostały zakupione ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego."