Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe

Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe

Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe

W dniu 03.10.2012 r. przeprowadzono etap powiatowy Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych, w których uczestniczyli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.
Zawody odbyły się na terenie parku przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie. W zawodach, oprócz gospodarzy - ZSP w Szczucinie wzięły udział reprezentacje: ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i ZSP nr 2 w Dąbrowy Tarnowskiej oraz ZSP w Brniu.
Po zaciętej walce, prowadzonej w sportowym duchu rywalizacji, w kategorii dziewcząt zawody wygrała drużyna z ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, II miejsce zajęła drużyna ZSP nr 2 w Dąbrowa Tarnowskiej, III zdobyła drużyna ZSP w Szczucinie, a IV - drużyna reprezentująca ZSP w Brniu.
Wśród chłopców najlepsza okazała się również drużyna ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, II miejsce wywalczyła drużyna ZSP w Szczucinie, III miejsce - ZSP w Brniu, IV miejsce zajęła drużyna ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.
Nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu Dąbrowskiego wręczał dyrektor ZSP w Szczucinie Jan Giera.
Organizatorami zawodów byli Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Dąbrowie Tarnowskiej oraz z ramienia ZSP w Szczucinie - nauczyciel wf Leszek Dąbroś.

Opracowanie: Witold Błaszcz

W dniu 03.10.2012 r. przeprowadzono etap powiatowy Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych, w których uczestniczyli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.Zawody odbyły się na terenie parku przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie. W zawodach, oprócz gospodarzy - ZSP w Szczucinie wzięły udział reprezentacje: ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i ZSP nr 2 w Dąbrowy Tarnowskiej oraz ZSP w Brniu.Po zaciętej walce, prowadzonej w sportowym duchu rywalizacji, w kategorii dziewcząt zawody wygrała drużyna z ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, II miejsce zajęła drużyna ZSP nr 2 w Dąbrowa Tarnowskiej, III zdobyła drużyna ZSP w Szczucinie, a IV - drużyna reprezentująca ZSP w Brniu.Wśród chłopców najlepsza okazała się również drużyna ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, II miejsce wywalczyła drużyna ZSP w Szczucinie, III miejsce - ZSP w Brniu, IV miejsce zajęła drużyna ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.Nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu Dąbrowskiego wręczał dyrektor ZSP w Szczucinie Jan Giera.Organizatorami zawodów byli Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Dąbrowie Tarnowskiej oraz z ramienia ZSP w Szczucinie - nauczyciel wf Leszek Dąbroś. Opracowanie: Witold Błaszcz