Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Jesienny Jarmark Rękodzieła Artystycznego i Producentów

Jesienny Jarmark Rękodzieła Artystycznego i Producentów

Jesienny Jarmark Rękodzieła Artystycznego i Producentów

9 października delegacja z Powiatu Dąbrowskiego wzięła udział w organizowanym po raz pierwszy przez Samorząd XVIII Dzielnicy Budapesztu, Jesiennym Jarmarku Rękodzieła Artystycznego i Producentów.

Swoje wyroby i produkty prezentowali przedstawiciele Zakładu Przetwórstwa Owoców i Warzyw Stanisław Tracz z Dąbrowy Tarnowskiej, Zakładu Produkcji i Obrotu Artykułami Spożywczymi  Tarsmak z Radgoszczy oraz Domu Malarek z Zalipia.

Oferta naszych producentów, a także wyroby zdobione w zalipiańskie kwiaty cieszyły się dużym zainteresowaniem. Udział w tym wydarzeniu był możliwy dzięki zaproszeniu przez naszego węgierskiego partnera.

Burmistrz XVIII Dzielnicy zaprosił przedstawicieli producentów z Powiatu Dąbrowskiego do udziału w planowanym w grudniu br. Jarmarku Świątecznym.


9 października delegacja z Powiatu Dąbrowskiego wzięła udział w organizowanym po raz pierwszy przez Samorząd XVIII Dzielnicy Budapesztu, Jesiennym Jarmarku Rękodzieła Artystycznego i Producentów. Swoje wyroby i produkty prezentowali przedstawiciele Zakładu Przetwórstwa Owoców i Warzyw Stanisław Tracz z Dąbrowy Tarnowskiej, Zakładu Produkcji i Obrotu Artykułami Spożywczymi  Tarsmak z Radgoszczy oraz Domu Malarek z Zalipia. Oferta naszych producentów, a także wyroby zdobione w zalipiańskie kwiaty cieszyły się dużym zainteresowaniem. Udział w tym wydarzeniu był możliwy dzięki zaproszeniu przez naszego węgierskiego partnera. Burmistrz XVIII Dzielnicy zaprosił przedstawicieli producentów z Powiatu Dąbrowskiego do udziału w planowanym w grudniu br. Jarmarku Świątecznym.