Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Jest dyrektor w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie

Jest dyrektor w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie

Jest dyrektor w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie

Agnieszka Anioł - Głuszek będzie pełnić obowiązki dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej. Była ona jedyną kandydatką w ogłoszonym przez Zarząd Powiatu konkursie na stanowisko szefa PCPR. Umowę podpisała na czas nieokreślony.

Pani Anioł – Głuszek pełniła wcześniej obowiązki dyrektora PCPR przez rok. Wcześniej pracowała ponad 2 lata. Agnieszka Anioł – Głuszek jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego. Studiowała na kierunku pedagogika, a jej specjalność to praca socjalna i opiekuńczo-wychowawcza. Skończyła studia podyplomowe z zakresu organizacji w pomocy społecznej. W czasie studiów odbywała liczne praktyki i udzielała się jako wolontariusz. Teraz kieruje jednostką liczącą 7 pracowników.

Agnieszka Anioł - Głuszek będzie pełnić obowiązki dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej. Była ona jedyną kandydatką w ogłoszonym przez Zarząd Powiatu konkursie na stanowisko szefa PCPR. Umowę podpisała na czas nieokreślony. Pani Anioł – Głuszek pełniła wcześniej obowiązki dyrektora PCPR przez rok. Wcześniej pracowała ponad 2 lata. Agnieszka Anioł – Głuszek jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego. Studiowała na kierunku pedagogika, a jej specjalność to praca socjalna i opiekuńczo-wychowawcza. Skończyła studia podyplomowe z zakresu organizacji w pomocy społecznej. W czasie studiów odbywała liczne praktyki i udzielała się jako wolontariusz. Teraz kieruje jednostką liczącą 7 pracowników.