Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Jest już informator o Powiślu

Jest już informator o Powiślu

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wydało materiał promocyjny - "Informator Gospodarczy Powiatu Dąbrowskiego", przygotowany w ramach kolejnego etapu Programu Aktywizacji Obszarów Wiejskich. Materiał zawiera dane przygotowane z myślą o potencjalnych inwestorach. Można tu znaleźć opis położenia i infrastruktury, charakterystykę głównych sfer życia powiatu. 

Jest także skrócona oferta starostwa powiatowego oraz urzędów gmin zawierająca opis gruntów i nieruchomości wystawionych do sprzedaży lub dzierżawy. 

"Informator Gospodarczy Powiatu Dąbrowskiego" zawiera oferty przedsiębiorstw, działających na terenie powiatu, gotowych podjąć współpracę z innymi firmami. Jest tu także oferta turystyczna, opisane zostały główne atrakcje i walory Powiśla, przygotowana lista gospodarstw agroturystycznych. 

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej przygotowało materiał w postaci folderu, jego nakład to tysiąc egzemplarzy. Będzie on również dostępny na płycie CD jako prezentacja multimedialna oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego. (baja) 

Źródło: Dziennik Polski

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wydało materiał promocyjny - "Informator Gospodarczy Powiatu Dąbrowskiego", przygotowany w ramach kolejnego etapu Programu Aktywizacji Obszarów Wiejskich. Materiał zawiera dane przygotowane z myślą o potencjalnych inwestorach. Można tu znaleźć opis położenia i infrastruktury, charakterystykę głównych sfer życia powiatu.  Jest także skrócona oferta starostwa powiatowego oraz urzędów gmin zawierająca opis gruntów i nieruchomości wystawionych do sprzedaży lub dzierżawy.  "Informator Gospodarczy Powiatu Dąbrowskiego" zawiera oferty przedsiębiorstw, działających na terenie powiatu, gotowych podjąć współpracę z innymi firmami. Jest tu także oferta turystyczna, opisane zostały główne atrakcje i walory Powiśla, przygotowana lista gospodarstw agroturystycznych.  Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej przygotowało materiał w postaci folderu, jego nakład to tysiąc egzemplarzy. Będzie on również dostępny na płycie CD jako prezentacja multimedialna oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego. (baja)  Źródło: Dziennik Polski