1. Jest już sala gimnastyczna w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Jest już sala gimnastyczna w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

17 października br. odbędzie się uroczyste otwarcie nowowybudowanej sali gimnastycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Całkowity koszt inwestycji wyniósł ponad 1 600 tys. zł. Projekt został sfinansowany w 75% z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Pozostała część środków finansowych pochodzi z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu oraz środków własnych samorządu powiatowego. W ramach projektu wykonano również kilka sal lekcyjnych, przebudowę wejścia do mieszkań nauczycielskich oraz zwiększono moc kotłowni gazowej.