Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Jesteśmy solidarni z Ukrainą! Zakończyła się kolejna zbiórka dla mieszkańców partnerskiego miasta Bałta

Jesteśmy solidarni z Ukrainą! Zakończyła się kolejna zbiórka dla mieszkańców partnerskiego miasta Bałta

Jesteśmy solidarni z Ukrainą! Zakończyła się kolejna zbiórka dla mieszkańców partnerskiego miasta Bałta

Zbiórka pieniężna Komitetu Społecznego Powiatu Dąbrowskiego na rzecz pomocy dla Ukrainy zakończyła się sukcesem. Dzięki szczodrości mieszkańców Powiśla Dąbrowskiego udało się zebrać aż 64 126, 39 zł. Zostaną zakupione generatory prądu, środki czystości i materiały opatrunkowe, które teraz są bardzo potrzebne naszym przyjaciołom z Bałty. W najbliższym czasie będą przekazane władzom tego miasta.

Bałta to samorząd partnerski Powiatu Dąbrowskiego, Gminy Dąbrowa Tarnowska i Gminy Szczucin. Samorządowcy wraz z lokalną społecznością solidaryzują się z mieszkańcami walczącej Ukrainy i niosą im pomoc od początku wybuchu wojny.

Komitet na czele ze Starostą Dąbrowskim Lesławem Wieczorkiem składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, którzy okazali życzliwość, pomoc i hojne wsparcie dla Ukrainy w tych trudnych chwilach walki o wolność i niepodległość.

Kieruje również wyrazy wdzięczności za współpracę, zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu zbiórki do Dziekana Dekanatu Dąbrowa Tarnowska, a zarazem proboszcza dąbrowskiej parafii ks. Stanisława Cyrana i Wicedziekana ks. Jana Panka proboszcza parafii pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Oleśnie, Dziekana Dekanatu Szczucin ks. Zygmunta Warzechy proboszcza parafii pw. Marii Magdaleny w Szczucinie, a także do proboszczów parafii: Św. Wojciecha BM w Bolesławiu, Matki Bożej Fatimskiej Różańcowej w Borkach, Przemienienia Pańskiego w Dąbrówkach Breńskich, Św. Maksymiliana M. Kolbe Gruszowie Wielkim, NMP Królowej Polski w Mędrzechowie, Siedmiu Boleści Najświętszej Maryi Panny w Nieczajnej, Oczyszczenia Najświętszej Maryi Panny w Odporyszowie, NMP Wspomożenia Wiernych w Radgoszczy, Św. Kazimierza w Radgoszczy, Trójcy Przenajświętszej w Słupcu, Św. Stanisława w Smęgorzowie, Parafia NMP Wniebowziętej w Woli Mędrzechowskiej, Św. Wincentego à Paulo w Żelazówce, Rady Miejskiej w Szczucinie, Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej i Urzędu Miejskiego w Dąbowie Tarnowskiej oraz wszystkim wolontariuszom, którzy czuwali nad prawidłowym przebiegiem zbiórki.

Komitet Społeczny Powiatu Dąbrowskiego został założony przez Starostę Dąbrowskiego Lesława Wieczorka, Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego oraz Wójta Gminy Bolesław Kazimierza Olearczyka.

Zbiórka pieniężna Komitetu Społecznego Powiatu Dąbrowskiego na rzecz pomocy dla Ukrainy zakończyła się sukcesem. Dzięki szczodrości mieszkańców Powiśla Dąbrowskiego udało się zebrać aż 64 126, 39 zł. Zostaną zakupione generatory prądu, środki czystości i materiały opatrunkowe, które teraz są bardzo potrzebne naszym przyjaciołom z Bałty. W najbliższym czasie będą przekazane władzom tego miasta. Bałta to samorząd partnerski Powiatu Dąbrowskiego, Gminy Dąbrowa Tarnowska i Gminy Szczucin. Samorządowcy wraz z lokalną społecznością solidaryzują się z mieszkańcami walczącej Ukrainy i niosą im pomoc od początku wybuchu wojny. Komitet na czele ze Starostą Dąbrowskim Lesławem Wieczorkiem składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, którzy okazali życzliwość, pomoc i hojne wsparcie dla Ukrainy w tych trudnych chwilach walki o wolność i niepodległość. Kieruje również wyrazy wdzięczności za współpracę, zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu zbiórki do Dziekana Dekanatu Dąbrowa Tarnowska, a zarazem proboszcza dąbrowskiej parafii ks. Stanisława Cyrana i Wicedziekana ks. Jana Panka proboszcza parafii pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Oleśnie, Dziekana Dekanatu Szczucin ks. Zygmunta Warzechy proboszcza parafii pw. Marii Magdaleny w Szczucinie, a także do proboszczów parafii: Św. Wojciecha BM w Bolesławiu, Matki Bożej Fatimskiej Różańcowej w Borkach, Przemienienia Pańskiego w Dąbrówkach Breńskich, Św. Maksymiliana M. Kolbe Gruszowie Wielkim, NMP Królowej Polski w Mędrzechowie, Siedmiu Boleści Najświętszej Maryi Panny w Nieczajnej, Oczyszczenia Najświętszej Maryi Panny w Odporyszowie, NMP Wspomożenia Wiernych w Radgoszczy, Św. Kazimierza w Radgoszczy, Trójcy Przenajświętszej w Słupcu, Św. Stanisława w Smęgorzowie, Parafia NMP Wniebowziętej w Woli Mędrzechowskiej, Św. Wincentego à Paulo w Żelazówce, Rady Miejskiej w Szczucinie, Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej i Urzędu Miejskiego w Dąbowie Tarnowskiej oraz wszystkim wolontariuszom, którzy czuwali nad prawidłowym przebiegiem zbiórki. Komitet Społeczny Powiatu Dąbrowskiego został założony przez Starostę Dąbrowskiego Lesława Wieczorka, Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego oraz Wójta Gminy Bolesław Kazimierza Olearczyka.