Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Jeszcze bardziej dostępna strona internetowa PCPR

Jeszcze bardziej dostępna strona internetowa PCPR

Jeszcze bardziej dostępna strona internetowa PCPR

Miło nam poinformować, że strona internetowa Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej www.pcprdt.pl została zmodernizowana w celu jeszcze większej dostępności dla potrzeb osób niepełnosprawnych, w tym osób niedowidzących, osób słabowidzących, osób mających problemy z obsługą myszki komputerowej.

Obecnie istnieje możliwość powiększenia tekstu zarówno na stronie głównej, jak i każdej z podstron. Dodatkowo osoby z dysfunkcją wzroku mogą korzystać z dwóch wersji kontrastowych - czarnej z białym tekstem i żółtej z czarnym tekstem. Osoby, które mają problem z obsługą myszki komputerowej mogą poruszać się po witrynie za pomocą klawisza TAB .

Zapraszamy Państwa do zapoznania się i korzystania z informacji umieszczanych na stronie internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej: www.pcprdt.pl.

Mamy nadzieje że strona będzie stanowić swoiste kompendium wiedzy na temat realizowanych zadań, oraz oferty jaką jednostka ma do zaoferowania mieszkańcom powiatu dąbrowskiego.

W zakładce dokumenty do pobrania dostępne są natomiast wszystkie druki wniosków niezbędnych przy uzyskaniu dofinansowań realizowanych przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, oraz druki wniosków i pism koniecznych przy ubieganiu się o status osoby niepełnosprawnej, legitymacji osoby niepełnosprawnej czy karty parkingowej Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Dąbrowie Tarnowskiej.

files/aktualnosci/2016/10_Pazdziernik/19_Jeszcze_bardziej_dostepna_strona_internetowa_PCPR/pcpr2.jpg

PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej/mags

Miło nam poinformować, że strona internetowa Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej www.pcprdt.pl została zmodernizowana w celu jeszcze większej dostępności dla potrzeb osób niepełnosprawnych, w tym osób niedowidzących, osób słabowidzących, osób mających problemy z obsługą myszki komputerowej. Obecnie istnieje możliwość powiększenia tekstu zarówno na stronie głównej, jak i każdej z podstron. Dodatkowo osoby z dysfunkcją wzroku mogą korzystać z dwóch wersji kontrastowych - czarnej z białym tekstem i żółtej z czarnym tekstem. Osoby, które mają problem z obsługą myszki komputerowej mogą poruszać się po witrynie za pomocą klawisza TAB . Zapraszamy Państwa do zapoznania się i korzystania z informacji umieszczanych na stronie internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej: www.pcprdt.pl. Mamy nadzieje że strona będzie stanowić swoiste kompendium wiedzy na temat realizowanych zadań, oraz oferty jaką jednostka ma do zaoferowania mieszkańcom powiatu dąbrowskiego. W zakładce dokumenty do pobrania dostępne są natomiast wszystkie druki wniosków niezbędnych przy uzyskaniu dofinansowań realizowanych przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, oraz druki wniosków i pism koniecznych przy ubieganiu się o status osoby niepełnosprawnej, legitymacji osoby niepełnosprawnej czy karty parkingowej Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Dąbrowie Tarnowskiej. PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej/mags