Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Jeszcze bez wyroku

Jeszcze bez wyroku

Jeszcze bez wyroku

W miniony piątek odbyła się kolejna rozprawa przeciwko Marianowi W., przewodniczącemu rady miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej i Andrzejowi K., kierownikowi referatu architektury Urzędu Miasta, oskażonych o poświadczenie nieprawdy w związku z przyjęciem przez radę miejską uchwał bez zwoływania sesji. Wyrok nie zapadł, kolejną rozprawę zaplanowano na 12 marca.

Sąd wyznaczył jeszcze jeden termin, ponieważ nie stawił się jeden z 23 świadków. "Rozprawa nie wniosła właściwie nowych znaczących informacji, oskarżeni podtrzymali zeznania, które złożyli w postępowaniu przygotowawczym" - podsumował prowadzący sprawę sędzia Andrzej Franczyk. Najprawdopodobniej wyrok w tej sprawie zapadnie na kolejnej rozprawie, 12 marca. (baja)

Źródło: Dziennik Polski

W miniony piątek odbyła się kolejna rozprawa przeciwko Marianowi W., przewodniczącemu rady miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej i Andrzejowi K., kierownikowi referatu architektury Urzędu Miasta, oskażonych o poświadczenie nieprawdy w związku z przyjęciem przez radę miejską uchwał bez zwoływania sesji. Wyrok nie zapadł, kolejną rozprawę zaplanowano na 12 marca. Sąd wyznaczył jeszcze jeden termin, ponieważ nie stawił się jeden z 23 świadków. "Rozprawa nie wniosła właściwie nowych znaczących informacji, oskarżeni podtrzymali zeznania, które złożyli w postępowaniu przygotowawczym" - podsumował prowadzący sprawę sędzia Andrzej Franczyk. Najprawdopodobniej wyrok w tej sprawie zapadnie na kolejnej rozprawie, 12 marca. (baja) Źródło: Dziennik Polski