Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „W poszukiwaniu Małopolskich Skarbów, czyli wakacyjna trasa z Radiem RDN” już dziś w Dąbrowie Tarnowskiej

„W poszukiwaniu Małopolskich Skarbów, czyli wakacyjna trasa z Radiem RDN” już dziś w Dąbrowie Tarnowskiej

„W poszukiwaniu Małopolskich Skarbów, czyli wakacyjna trasa z Radiem RDN” już dziś w Dąbrowie Tarnowskiej
Już dziś wóz transmisyjny RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz zagości w naszym powiecie! W trakcie programu na żywo nadawanego z parkingu przed budynkiem Ośrodka Spotkania Kultur zostaną zaprezentowane największe atrakcje i miejsca warte odwiedzenia w Powiecie Dąbrowskim.
 
Opowiadał o nich będzie między innymi Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.
 
Spotkanie w plenerze poprowadzi Jerzy Olszówka.
 
Zapraszamy do słuchania transmisji na antenie radia od 9.00 do 12.00!!

Pierwszym przystankiem tej wakacyjnej podróży była tarnowska Starówka. Podczas kolejnych wyjazdów RDN odwiedzi także Piwniczną- Zdrój i Gródek nad Dunajcem.

Wakacyjne wyjazdy i transmisje radiowe realizowane są w ramach projektu „W poszukiwaniu Małopolskich Skarbów, czyli wakacyjna trasa z radiem RDN” dofinansowanego z budżetu Województwa Małopolskiego.

Już dziś wóz transmisyjny RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz zagości w naszym powiecie! W trakcie programu na żywo nadawanego z parkingu przed budynkiem Ośrodka Spotkania Kultur zostaną zaprezentowane największe atrakcje i miejsca warte odwiedzenia w Powiecie Dąbrowskim.   Opowiadał o nich będzie między innymi Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.   Spotkanie w plenerze poprowadzi Jerzy Olszówka.   Zapraszamy do słuchania transmisji na antenie radia od 9.00 do 12.00!! Pierwszym przystankiem tej wakacyjnej podróży była tarnowska Starówka. Podczas kolejnych wyjazdów RDN odwiedzi także Piwniczną- Zdrój i Gródek nad Dunajcem. Wakacyjne wyjazdy i transmisje radiowe realizowane są w ramach projektu „W poszukiwaniu Małopolskich Skarbów, czyli wakacyjna trasa z radiem RDN” dofinansowanego z budżetu Województwa Małopolskiego.