Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Już od 29 marca 2019 roku można składać wnioski do Programu FIO Małopolska Lokalnie - Północ

Już od 29 marca 2019 roku można składać wnioski do Programu FIO Małopolska Lokalnie - Północ

Już od 29 marca 2019 roku można składać wnioski do Programu FIO Małopolska Lokalnie - Północ

Program „FIO Małopolska Lokalnie - Północ” kierowany jest do organizacji pozarządowych, które działają nie dłużej niż 30 miesięcy oraz grup nieformalnych i samopomocowych z terenu Krakowa lub powiatów chrzanowskiego, dąbrowskiego, krakowskiego, miechowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego, proszowickiego, wielickiego.

Aby zwiększyć zaangażowanie obywateli i organizacji pozarządowych działających na terenie północno-zachodniej części województwa małopolskiego, Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego przekazał lokalnym operatorom blisko 500 tysięcy złotych na realizację projektów w latach 2018-2019.

W Programie FIO Małopolska Lokalnie - Północ w roku 2019 przewidziano dwa konkursy:
1) konkurs na projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych (to jest takich organizacji, które zostały wpisane do KRS-u lub innego rejestru nie wcześniej niż 30 miesięcy od dnia złożenia wniosku o mikrodotację) – dofinansowane kwotą do 5000 zł dla każdego z projektów;
2) konkurs na projekty społeczne dla grup nieformalnych, grup samopomocowych oraz młodych organizacji pozarządowych – dofinansowane kwotą do 3000 zł dla każdego z projektów.

Zgodnie z założeniami konkursu projekty winny być realizowane w okresie od 1 lipca do 15 listopada 2019 roku.

Nabór wniosków odbywać się będzie poprzez generator wniosków Witkac.pl w terminie do 30 kwietnia 2019 roku. Wystarczy wejść na stronę: www.malopolskalokalnie.pl/polnoc i wypełnić wniosek.

Program „FIO Małopolska Lokalnie - Północ” realizowany jest przez 2 operatorów:
• Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych,
• Stowarzyszenie Forum Oświatowe KLUCZE.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Gminy Miejskiej Kraków i Województwa Małopolskiego. Partnerami projektu są Gmina Miejska Kraków i Województwo Małopolskie.

Źródło: Stowarzyszenie Forum Oświatowe KLUCZE/dagj/gd

Program „FIO Małopolska Lokalnie - Północ” kierowany jest do organizacji pozarządowych, które działają nie dłużej niż 30 miesięcy oraz grup nieformalnych i samopomocowych z terenu Krakowa lub powiatów chrzanowskiego, dąbrowskiego, krakowskiego, miechowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego, proszowickiego, wielickiego. Aby zwiększyć zaangażowanie obywateli i organizacji pozarządowych działających na terenie północno-zachodniej części województwa małopolskiego, Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego przekazał lokalnym operatorom blisko 500 tysięcy złotych na realizację projektów w latach 2018-2019. W Programie FIO Małopolska Lokalnie - Północ w roku 2019 przewidziano dwa konkursy:1) konkurs na projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych (to jest takich organizacji, które zostały wpisane do KRS-u lub innego rejestru nie wcześniej niż 30 miesięcy od dnia złożenia wniosku o mikrodotację) – dofinansowane kwotą do 5000 zł dla każdego z projektów;2) konkurs na projekty społeczne dla grup nieformalnych, grup samopomocowych oraz młodych organizacji pozarządowych – dofinansowane kwotą do 3000 zł dla każdego z projektów. Zgodnie z założeniami konkursu projekty winny być realizowane w okresie od 1 lipca do 15 listopada 2019 roku. Nabór wniosków odbywać się będzie poprzez generator wniosków Witkac.pl w terminie do 30 kwietnia 2019 roku. Wystarczy wejść na stronę: www.malopolskalokalnie.pl/polnoc i wypełnić wniosek. Program „FIO Małopolska Lokalnie - Północ” realizowany jest przez 2 operatorów:• Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych,• Stowarzyszenie Forum Oświatowe KLUCZE. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Gminy Miejskiej Kraków i Województwa Małopolskiego. Partnerami projektu są Gmina Miejska Kraków i Województwo Małopolskie. Pliki do pobrania Pobierz plik Informacje ogólne FIO Małopolska.pdf Źródło: Stowarzyszenie Forum Oświatowe KLUCZE/dagj/gd