Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Finał Dni Dąbrowy coraz bliżej

Finał Dni Dąbrowy coraz bliżej

Finał Dni Dąbrowy coraz bliżej

Prace stające się pomału plonem VIII Pleneru Malarsko-Rzeźbiarskiego „Barwy Dąbrowy” nabierają artystycznego kształtu.

Już jutro, w dniu 20 lipca o godz.17:00, podczas uroczystego wernisażu zostaną oficjalnie pokazane publiczności i zaprezentowane na forum kultury Powiśla Dąbrowskiego w galerii Dąbrowskiego Domu Kultury.

XII Spotkanie Kultur w najbliższą niedzielę 21 lipca będzie w tym roku składało się z dwóch części: tanecznej (9 zespołów – taniec nowoczesny i folklorystyczne, pary taneczne w tańcu towarzyskim) pod szyldem I Tanecznego Spotkania Kultur oraz muzycznej (4 bandy, w tym gwiazda wieczoru – Sławomir).

Na scenie wystąpią: „Dance Art Studio Tańca”, Szkoła Tańca Nowoczesnego Viry Bakun ze Lwowa, „Sokoliki”, „Voce”, „Bobrowianie”, „Nieczajnianie” i tancerze z Fundacji „Latino” Gabriela Skiby, w części muzycznej: „See You Later”, „Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów”, „Pozytywnie Nakręceni” i Sławomir.

Na koniec na niebie rozbłysną sztuczne ognie. Poza sceną organizatorzy przygotowali wiele atrakcji (wesołe miasteczko, plac zabaw, degustacje i stoiska gastronomiczne, kupony promocyjne od „Xtreme Fitness”).

Swój kwadrans z konkursami i nagrodami będzie miało Radio RDN (około godz.20:00), tradycyjne przysmaki regionalne kuchni polskiej i żydowskiej degustować można na stoisku Stowarzyszenia Twórców Kultury Powiśla Dąbrowskiego, dania z grilla i rozmaite napoje pod parasolami Restauracji Staropolskiej ze Szczucina.

Szczegóły programowe na stronie internetowej DDK, naszym fanpage’u i w punkcie informacyjnym podczas imprezy (początek o 15:00). Oczywiście wstęp na wszystkie imprezy w ramach Dni Dąbrowy jest wolny.

Jego organizatorami są: „Invest-Nieruchomości” – właściciel Centrum Handlowego „Dąbrowiak”, Dąbrowski Dom Kultury i Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej.

Spółka „Invest-Nieruchomości” jest sponsorem wszystkich wielkich koncertów finałowych Dni Dąbrowy od 2004 r.

Patronat honorowy: Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski i Krzysztof Kaczmarski Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej.

Patronat medialny: Radio RDN Małopolska. „”E-Kurier Dąbrowski”, „Koncertowy Tarnów”, telewizja ZVAMI.

DDK/mags

Prace stające się pomału plonem VIII Pleneru Malarsko-Rzeźbiarskiego „Barwy Dąbrowy” nabierają artystycznego kształtu. Już jutro, w dniu 20 lipca o godz.17:00, podczas uroczystego wernisażu zostaną oficjalnie pokazane publiczności i zaprezentowane na forum kultury Powiśla Dąbrowskiego w galerii Dąbrowskiego Domu Kultury. XII Spotkanie Kultur w najbliższą niedzielę 21 lipca będzie w tym roku składało się z dwóch części: tanecznej (9 zespołów – taniec nowoczesny i folklorystyczne, pary taneczne w tańcu towarzyskim) pod szyldem I Tanecznego Spotkania Kultur oraz muzycznej (4 bandy, w tym gwiazda wieczoru – Sławomir). Na scenie wystąpią: „Dance Art Studio Tańca”, Szkoła Tańca Nowoczesnego Viry Bakun ze Lwowa, „Sokoliki”, „Voce”, „Bobrowianie”, „Nieczajnianie” i tancerze z Fundacji „Latino” Gabriela Skiby, w części muzycznej: „See You Later”, „Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów”, „Pozytywnie Nakręceni” i Sławomir. Na koniec na niebie rozbłysną sztuczne ognie. Poza sceną organizatorzy przygotowali wiele atrakcji (wesołe miasteczko, plac zabaw, degustacje i stoiska gastronomiczne, kupony promocyjne od „Xtreme Fitness”). Swój kwadrans z konkursami i nagrodami będzie miało Radio RDN (około godz.20:00), tradycyjne przysmaki regionalne kuchni polskiej i żydowskiej degustować można na stoisku Stowarzyszenia Twórców Kultury Powiśla Dąbrowskiego, dania z grilla i rozmaite napoje pod parasolami Restauracji Staropolskiej ze Szczucina. Szczegóły programowe na stronie internetowej DDK, naszym fanpage’u i w punkcie informacyjnym podczas imprezy (początek o 15:00). Oczywiście wstęp na wszystkie imprezy w ramach Dni Dąbrowy jest wolny. Jego organizatorami są: „Invest-Nieruchomości” – właściciel Centrum Handlowego „Dąbrowiak”, Dąbrowski Dom Kultury i Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej. Spółka „Invest-Nieruchomości” jest sponsorem wszystkich wielkich koncertów finałowych Dni Dąbrowy od 2004 r. Patronat honorowy: Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski i Krzysztof Kaczmarski Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej. Patronat medialny: Radio RDN Małopolska. „”E-Kurier Dąbrowski”, „Koncertowy Tarnów”, telewizja ZVAMI. DDK/mags