Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Już w niedzielę Tour de Powiśle Dąbrowskie

Już w niedzielę Tour de Powiśle Dąbrowskie

Już w niedzielę Tour de Powiśle Dąbrowskie

Jednostka Strzelecka JS2083 zaprasza wszystkich pasjonatów kolarstwa na piątą edycje Tour de Powiśle Dąbrowskie.

Wyścig odbędzie się 27 czerwca. Kolarze wystartują o godz. 12:00 na 72km trasę spod Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Następnie przejadą przez gminę Radgoszcz i Szczucin.

Rowery turystyczne będą miały do przebycia 32km.

Wyścig dla dzieci po ulicach Dąbrowy Tarnowskiej odbędzie się o godz. 10:00.

Organizatorzy proszą o zachowanie szczególnej ostrożności i wykonywanie poleceń osób zabezpieczających wyścig na skrzyżowaniach.

Zapisy do udziału w wyścigu trwają do dnia 23 czerwca 2021 roku do godz. 24:00 lub do zamknięcia listy.

Zawodnicy zgłaszają się elektronicznie - link do zapisów: https://kepasport.pl/wydarzenie/tour-de-powisle-dabrowskie-im-oddzialu-ak-drewniaki/

Obecnie zgłoszonych jest 300 osób dorosłych i 50 dzieci.

Jednostka Strzelecka JS2083 zaprasza wszystkich pasjonatów kolarstwa na piątą edycje Tour de Powiśle Dąbrowskie. Wyścig odbędzie się 27 czerwca. Kolarze wystartują o godz. 12:00 na 72km trasę spod Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Następnie przejadą przez gminę Radgoszcz i Szczucin. Rowery turystyczne będą miały do przebycia 32km. Wyścig dla dzieci po ulicach Dąbrowy Tarnowskiej odbędzie się o godz. 10:00. Organizatorzy proszą o zachowanie szczególnej ostrożności i wykonywanie poleceń osób zabezpieczających wyścig na skrzyżowaniach. Zapisy do udziału w wyścigu trwają do dnia 23 czerwca 2021 roku do godz. 24:00 lub do zamknięcia listy. Zawodnicy zgłaszają się elektronicznie - link do zapisów: https://kepasport.pl/wydarzenie/tour-de-powisle-dabrowskie-im-oddzialu-ak-drewniaki/ Obecnie zgłoszonych jest 300 osób dorosłych i 50 dzieci.