Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Już w sobotę finał akcji "Drugie życie banerów"

Już w sobotę finał akcji "Drugie życie banerów"

Już w sobotę finał akcji

  20 grudnia od godziny 10.00 na Tarnowskim Placu Sienkiewicza odbędzie się finał akcji "Drugie życie banerów". To akcja Radia RDN Małopolska, Pałacu Młodzieży w Tarnowie i Klubu Seniora "Złoty Wiek".

  Finałem akcji będzie zbiorowe ubieranie 7-metrowej choinki, która zostanie ustawiona na placu i jest podarunkiem od Lasów Państwowych, a także kiermasz ozdób świątecznych, wykonanych z banerów wyborczych przez dzieci z pracowni plastycznych Pałacu Młodzieży oraz seniorów z Klubu "Złoty Wiek". Cały dochód z tego kiermaszu zostanie przekazany na leczenie ciężko chorej Kamilii. Integralną częścią tego wydarzenia będzie rodzinny konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy stworzony podczas imprezy.

  Na zwycięzców czekają dwa rodzinne pobyty  weekendowe w Ośrodku Rekolekcyjno - Misyjnym w Piwnicznej. Nie zabraknie  też akcentów kulinarnych, będzie można na przykład napić się herbaty tarninowej w wersji zimowej lub  degustować świąteczne potrawy kresowe.

  Podczas finału będzie także rozdawane siano na wigilijne stoły.

  W godzinach trwania akcji na antenie Radia RDN Małopolska będzie emitowany program na żywo z Placu Sienkiewicza.

  Już dziś serdecznie zapraszamy. 

files/aktualnosci/2014/12_grudzien/17_Final_akcji_drugie_zycie_banerow/kiermasz_plakat_male.jpg

 
  20 grudnia od godziny 10.00 na Tarnowskim Placu Sienkiewicza odbędzie się finał akcji "Drugie życie banerów". To akcja Radia RDN Małopolska, Pałacu Młodzieży w Tarnowie i Klubu Seniora "Złoty Wiek".   Finałem akcji będzie zbiorowe ubieranie 7-metrowej choinki, która zostanie ustawiona na placu i jest podarunkiem od Lasów Państwowych, a także kiermasz ozdób świątecznych, wykonanych z banerów wyborczych przez dzieci z pracowni plastycznych Pałacu Młodzieży oraz seniorów z Klubu "Złoty Wiek". Cały dochód z tego kiermaszu zostanie przekazany na leczenie ciężko chorej Kamilii. Integralną częścią tego wydarzenia będzie rodzinny konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy stworzony podczas imprezy.   Na zwycięzców czekają dwa rodzinne pobyty  weekendowe w Ośrodku Rekolekcyjno - Misyjnym w Piwnicznej. Nie zabraknie  też akcentów kulinarnych, będzie można na przykład napić się herbaty tarninowej w wersji zimowej lub  degustować świąteczne potrawy kresowe.   Podczas finału będzie także rozdawane siano na wigilijne stoły.   W godzinach trwania akcji na antenie Radia RDN Małopolska będzie emitowany program na żywo z Placu Sienkiewicza.   Już dziś serdecznie zapraszamy.