Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Jubileusz 25-lecia Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Szczucinie

Jubileusz 25-lecia Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Szczucinie

Jubileusz 25-lecia Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Szczucinie

6 stycznia 2022 roku świętowano ćwierćwiecze działalności szczucińskiego oddziału Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. W kościele pw. Marii Magdaleny w Szczucinie została odprawiona Msza Święta pod przewodnictwem Biskupa pomocniczego diecezji tarnowskiej Artura Ważnego, w koncelebrze diecezjalnego duszpasterza małżeństw i rodzin ks. Piotra Cebuli oraz proboszcza szczucińskiej parafii Ks. Zygmunta Warzechę.

Po Mszy Świętej członkowie szczucińskich Rodzin Katolickich i jego sympatycy spotkali się w Restauracji Sovrana wraz z duchownymi, samorządowcami, a także przedstawicielami lokalnych stowarzyszeń.

Uroczystość była szczególną okazją do podsumowania szeregu działań charytatywnych i społecznych. Wspominano również początki działalności i tych, którzy tworzyli to stowarzyszenie.

W imieniu samorządu powiatowego gratulacje na ręce Prezes Zarządu Anny Bogacz złożył Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk. Podziękował również za to wszystko, czego dokonali wspólnie na rzecz mieszkańców naszego regionu i ich rodzin, jednocześnie życząc dalszej owocnej działalności i kolejnych, twórczych pomysłów.

6 stycznia 2022 roku świętowano ćwierćwiecze działalności szczucińskiego oddziału Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. W kościele pw. Marii Magdaleny w Szczucinie została odprawiona Msza Święta pod przewodnictwem Biskupa pomocniczego diecezji tarnowskiej Artura Ważnego, w koncelebrze diecezjalnego duszpasterza małżeństw i rodzin ks. Piotra Cebuli oraz proboszcza szczucińskiej parafii Ks. Zygmunta Warzechę. Po Mszy Świętej członkowie szczucińskich Rodzin Katolickich i jego sympatycy spotkali się w Restauracji Sovrana wraz z duchownymi, samorządowcami, a także przedstawicielami lokalnych stowarzyszeń. Uroczystość była szczególną okazją do podsumowania szeregu działań charytatywnych i społecznych. Wspominano również początki działalności i tych, którzy tworzyli to stowarzyszenie. W imieniu samorządu powiatowego gratulacje na ręce Prezes Zarządu Anny Bogacz złożył Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk. Podziękował również za to wszystko, czego dokonali wspólnie na rzecz mieszkańców naszego regionu i ich rodzin, jednocześnie życząc dalszej owocnej działalności i kolejnych, twórczych pomysłów. fot.: ARCHIWUM PARAFII W SZCZUCINIE fot.: ARCHIWUM PARAFII W SZCZUCINIE