Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Jubileusz Rodziny Zastępczej Zawodowej

Jubileusz Rodziny Zastępczej Zawodowej

Jubileusz Rodziny Zastępczej Zawodowej

Państwo Marta i Waldemar Szloskowie od 10 lat pełnią funkcję Rodziny Zastępczej Zawodowej. Ich ogromne zaangażowanie pozwala tworzyć ciepły, pełen miłości, radości i wzajemnego szacunku dom, a dzięki nim dzieci doświadczają miłości i bezpieczeństwa.

Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu otrzymali gratulacje i podziękowania od Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka, Wicestarosty Krzysztofa Bryka, Przewodniczącej Rady Powiatu Dąbrowskiego dr Marty Chrabąszcz oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszki Anioł-Głuszek za ich wielkie serce, troskliwą opiekę, cierpliwość, wyrozumiałość i sumienne wykonywanie obowiązków.

Państwo Szloskowie zaczęli pełnić funkcję Niezawodowej Rodziny 23 czerwca 2010 r., a od 1 kwietnia 2014 r. funkcjonują już jako Rodzina Zastępcza Zawodowa. Od tego czasu pod ich opieką znajdowało się 12 dzieci. Aktualnie pod ich opieką jest dziewczynka w wieku 4 lat i chłopiec w wieku 7 lat.

Zadaniem rodziny zastępczej jest stworzenie dzieciom warunków właściwych do prawidłowego rozwoju zarówno fizycznego, psychicznego, jaki i społecznego m.in. poprzez zapewnienie dzieciom odpowiedniej edukacji, rozwoju zainteresowań, zapewnienie odpowiednich warunków bytowych, czasu wolnego i warunków do wypoczynku. Rodzina zastępcza jest formą czasowej opieki, w trakcie której dąży się do powrotu dziecka do rodziny biologicznej, a w przypadku braku takiej możliwości do uregulowania sytuacji prawnej dziecka i znalezienia rodziny adopcyjnej.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej prowadzi ciągły nabór dla kandydatów do rodzinnej pieczy zastępczej. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z pracownikami PCPR (ul. Szpitalna 1, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, tel. 14 642 44 15, https://samorzad.gov.pl/.../pcp.../rodzinna-piecza-zastepcza).

Państwo Marta i Waldemar Szloskowie od 10 lat pełnią funkcję Rodziny Zastępczej Zawodowej. Ich ogromne zaangażowanie pozwala tworzyć ciepły, pełen miłości, radości i wzajemnego szacunku dom, a dzięki nim dzieci doświadczają miłości i bezpieczeństwa. Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu otrzymali gratulacje i podziękowania od Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka, Wicestarosty Krzysztofa Bryka, Przewodniczącej Rady Powiatu Dąbrowskiego dr Marty Chrabąszcz oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszki Anioł-Głuszek za ich wielkie serce, troskliwą opiekę, cierpliwość, wyrozumiałość i sumienne wykonywanie obowiązków. Państwo Szloskowie zaczęli pełnić funkcję Niezawodowej Rodziny 23 czerwca 2010 r., a od 1 kwietnia 2014 r. funkcjonują już jako Rodzina Zastępcza Zawodowa. Od tego czasu pod ich opieką znajdowało się 12 dzieci. Aktualnie pod ich opieką jest dziewczynka w wieku 4 lat i chłopiec w wieku 7 lat. Zadaniem rodziny zastępczej jest stworzenie dzieciom warunków właściwych do prawidłowego rozwoju zarówno fizycznego, psychicznego, jaki i społecznego m.in. poprzez zapewnienie dzieciom odpowiedniej edukacji, rozwoju zainteresowań, zapewnienie odpowiednich warunków bytowych, czasu wolnego i warunków do wypoczynku. Rodzina zastępcza jest formą czasowej opieki, w trakcie której dąży się do powrotu dziecka do rodziny biologicznej, a w przypadku braku takiej możliwości do uregulowania sytuacji prawnej dziecka i znalezienia rodziny adopcyjnej. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej prowadzi ciągły nabór dla kandydatów do rodzinnej pieczy zastępczej. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z pracownikami PCPR (ul. Szpitalna 1, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, tel. 14 642 44 15, https://samorzad.gov.pl/.../pcp.../rodzinna-piecza-zastepcza).