Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Jubileusz "Rycerstwa Niepokalanej"

Jubileusz "Rycerstwa Niepokalanej"

Jubileusz

20 kwietnia 2024 r. obchodzono jubileusz 30-lecia przynależności do wspólnoty Stowarzyszenia „Rycerstwo Niepokalanej” oraz 25-lecia Stowarzyszenia MI-2 przy Parafii Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej.

W imieniu samorządu powiatowego gratulacje oraz okolicznościowy grawer na ręce Prezesa Stowarzyszenia Jana Hajdugi złożył Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.

Jestem pełni uznania dla Waszej wyjątkowej, owocnej działalności i szerzenia Królestwa Chrystusowego przy pomocy i za pośrednictwem Niepokalanej.  Życzę błogosławieństwa Bożego, dobrego zdrowia oraz potrzebnych sił w pełnieniu tak wyjątkowej misji – mówił Starosta.

Uroczystości rocznicowe, rozpoczęły się od różańca wokół kaplic różańcowych. Następnie została odprawiona msza święta celebrowana przez ojca Gwardiana z Niepokalanowa. Była również adoracja Najświętszego Sakramentu.

Nie zabrakło koncertu piosenek religijnych w wykonaniu Lidii Jazgar i zespołu Galicja z Krakowa.

Na zakończenie uczestnicy odmówili Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

20 kwietnia 2024 r. obchodzono jubileusz 30-lecia przynależności do wspólnoty Stowarzyszenia „Rycerstwo Niepokalanej” oraz 25-lecia Stowarzyszenia MI-2 przy Parafii Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej. W imieniu samorządu powiatowego gratulacje oraz okolicznościowy grawer na ręce Prezesa Stowarzyszenia Jana Hajdugi złożył Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek. Jestem pełni uznania dla Waszej wyjątkowej, owocnej działalności i szerzenia Królestwa Chrystusowego przy pomocy i za pośrednictwem Niepokalanej.  Życzę błogosławieństwa Bożego, dobrego zdrowia oraz potrzebnych sił w pełnieniu tak wyjątkowej misji – mówił Starosta. Uroczystości rocznicowe, rozpoczęły się od różańca wokół kaplic różańcowych. Następnie została odprawiona msza święta celebrowana przez ojca Gwardiana z Niepokalanowa. Była również adoracja Najświętszego Sakramentu. Nie zabrakło koncertu piosenek religijnych w wykonaniu Lidii Jazgar i zespołu Galicja z Krakowa. Na zakończenie uczestnicy odmówili Koronkę do Bożego Miłosierdzia.