1. Jubileuszowa Dąbrowska Dębowa Jesień 2023!

Jubileuszowa Dąbrowska Dębowa Jesień 2023!

Za nami X Jubileuszowa Edycja Dąbrowskiej Dębowej Jesieni w ramach której odbyły się cztery turnieje halowej piłki nożnej w rocznikach: 2011,2012,2013 i 2014. 25-26 listopada na Hali Sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej rywalizowały 24 zespoły w których wystąpiło blisko 300 zawodników z województw: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz śląskiego. Na Powiślu gościliśmy m.in. zawodników Górnika Zabrze, Korony Kielce, Stali Rzeszów, Bruk Bet Termaliki, Tarnovii Tarnów, Unia Tarnów i Westovii Tarnów. Wystąpiły również lokalne drużyny: Football Academy Dąbrowa Tarnowska i Dąbrovia. Wysoki poziom sportowy, doskonała organizacja, atrakcyjne nagrody to znak firmowy tej największej dziecięcej imprezy piłkarskiej w naszym regionie. Od 10 lat organizatorem i pomysłodawcą tego wydarzenia jest UKS Football Academy Dąbrowa Tarnowska. Turniej odbył się w ramach Programu MSiT „Sport dla Wszystkich”. Głównym celem tej imprezy sportowej jest integracja dzieci, rozwój sportowy i wychowawczy, dobra zabawa, krzewienie idei Fair Play, a także promocja Powiśla Dąbrowskiego. Pamiątkowe medale oraz puchary jak również indywidualne wyróżnienia wręczyli Prezes PPN Żabno Marian Fido, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Zastępca Burmistrza Stanisław Ryczek oraz Prezes UKS FA Robert Antosz. Starosta, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski i Prezes PPN Żabno otrzymali okolicznościowe statuetki w podziękowaniu za wsparcie „Dąbrowskiej Dębowej Jesieni”. Organizatorzy wyrażają wdzięczność wszystkim, którzy wspierali X DDJ 2023, rodzicom za pomoc, a także firmom „TRANSTAL” i „ALGIDA”. Szkółka Piłkarska Football Academy, po raz kolejny wykazała się prężnym działaniem, której najważniejszym celem jest wszechstronny rozwój oraz dobra zabawa najmłodszych adeptów piłki nożnej. Zachęcamy dzieci do wstąpienia w jej szeregi FA. Treningi w tej Certyfikowanej szkółce to gwarancja najwyższego poziomu szkolenia!