Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kafejka internetowa w DDK

Kafejka internetowa w DDK

Kafejka internetowa w DDK

Dyrekcja DDK zamierza uruchomić w budynku "Sokoła" kawiarenkę internetową. Będzie ona przeznaczona przede wszystkim dla młodzieży z rodzin korzystających z pomocy społecznej. Pięć stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu, gorące i zimne napoje, fachowa opieka - to plany dyrektora Pawła Chojnowskiego związane z kawiarenką internetową, która ma powstać w Domu Kultury.

Na ten cel przeznaczono pomieszczenie na pierwszym piętrze budynku.
"Kawiarenka będzie dostępna dla wszytkich chętnych, ale przygotowywana jest przede wszystkim z myślą o dzieciach i młodzieży, które pochodzą z rodzin objętych pomocą MOPS-u. Będą one mogły korzystać z Internetu za darmo. Pozostałych chętnych obowiązywać będzie symboliczna opłata" - planuje dyrektor Chojnowski.
DDK zamierza ze środków własnych przystosować pomieszczenie dla potrzeb kawiarenki. Natomiast zakup sprzętu komputerowego uzależniony jest od środków, jakie na ten cel przeznaczą władze miasta. Pieniądze na wyposażenie kawiarenki mają pochodzić z wpływów uzyskiwanych przez samorząd z koncesji na sprzedaż alkoholu. (baja)

źródło: OKAY/Dziennik Polski

Dyrekcja DDK zamierza uruchomić w budynku "Sokoła" kawiarenkę internetową. Będzie ona przeznaczona przede wszystkim dla młodzieży z rodzin korzystających z pomocy społecznej. Pięć stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu, gorące i zimne napoje, fachowa opieka - to plany dyrektora Pawła Chojnowskiego związane z kawiarenką internetową, która ma powstać w Domu Kultury. Na ten cel przeznaczono pomieszczenie na pierwszym piętrze budynku."Kawiarenka będzie dostępna dla wszytkich chętnych, ale przygotowywana jest przede wszystkim z myślą o dzieciach i młodzieży, które pochodzą z rodzin objętych pomocą MOPS-u. Będą one mogły korzystać z Internetu za darmo. Pozostałych chętnych obowiązywać będzie symboliczna opłata" - planuje dyrektor Chojnowski.DDK zamierza ze środków własnych przystosować pomieszczenie dla potrzeb kawiarenki. Natomiast zakup sprzętu komputerowego uzależniony jest od środków, jakie na ten cel przeznaczą władze miasta. Pieniądze na wyposażenie kawiarenki mają pochodzić z wpływów uzyskiwanych przez samorząd z koncesji na sprzedaż alkoholu. (baja) źródło: OKAY/Dziennik Polski