Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kampania "Drugie Życie" w ZSP w Szczucinie

Kampania "Drugie Życie" w ZSP w Szczucinie

Kampania

Od 12 listopada 2011 roku Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie uczestniczył w kampanii pt. „Drugie życie". Główne hasło tego projektu to „Transplantacja – jestem na tak!".

Cel tej kampanii to przekazanie młodym ludziom informacji o jednej z ważnych decyzji, którą być może będą podejmować w przyszłości. Jest to decyzja o świadomym dawstwie narządów.

Zachęcamy do przeczytania sprawozdania z kampanii „Drugie życie" przygotowanego przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie, które znajduje się poniżej:


Od 12 listopada 2011 roku Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie uczestniczył w kampanii pt. „Drugie życie". Główne hasło tego projektu to „Transplantacja – jestem na tak!". Cel tej kampanii to przekazanie młodym ludziom informacji o jednej z ważnych decyzji, którą być może będą podejmować w przyszłości. Jest to decyzja o świadomym dawstwie narządów. Zachęcamy do przeczytania sprawozdania z kampanii „Drugie życie" przygotowanego przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie, które znajduje się poniżej: