Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Karnawał w Ośrodku Rewalidacyjno – Wychowawczym w Kupieninie

Karnawał w Ośrodku Rewalidacyjno – Wychowawczym w Kupieninie

Karnawał w Ośrodku Rewalidacyjno – Wychowawczym w Kupieninie

Ostatnie tygodnie tegorocznego karnawału były czasem radości i zabawy dla wychowanków Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego, którzy wyruszyli na kulig do Ujścia Jezuickiego, tańczyli przy świątecznej choince i oglądali spektakl teatralny przygotowany przez gimnazjalistów z Radgoszczy.

Kulig dla wychowanków ORW zorganizowano w Ujściu Jezuickim, u państwa Elżbiety i Stanisława Gądków, którzy przyjęli gości ciepło i serdecznie. Zaśnieżone pola, dzwonki sań, parskanie koni i gorąca herbata przy ognisku kiedy mróz szczypie w uszy, to doznania, dla większości dzieci, z pierwszego w życiu kuligu

Równie wesoło wychowankowie bawili się na balu przebierańców w Ośrodku. Byli dumni z prezentowanych kolorowych masek i oryginalnych strojów, które przygotowali pod kierunkiem wychowawców.

W dniu 5 lutego 2010 r. NORW w Kupieninie gościł grupę teatralną z Gimnazjum Publicznego w Radgoszczy wraz z opiekunem panią Olgą Juras – Makuch, która przedstawiła nagrodzoną interpretację sztuki S.Mrożka „Na pełnym morzu". Widzowie byli zafascynowani zdolnościami młodych aktorek i nagrodzili ich uśmiechami, swoją piosenką i gorącymi brawami.

Uczniowie Gimnazjum, przekazali również kwotę 300 złotych, zgromadzoną przy okazji przeprowadzonej aukcji i kiermaszy świątecznych, na rzecz wychowanków Ośrodka, którzy składają podziękowania za ten piękny gest.

Opracowanie: ORW Kupienin

Ostatnie tygodnie tegorocznego karnawału były czasem radości i zabawy dla wychowanków Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego, którzy wyruszyli na kulig do Ujścia Jezuickiego, tańczyli przy świątecznej choince i oglądali spektakl teatralny przygotowany przez gimnazjalistów z Radgoszczy. Kulig dla wychowanków ORW zorganizowano w Ujściu Jezuickim, u państwa Elżbiety i Stanisława Gądków, którzy przyjęli gości ciepło i serdecznie. Zaśnieżone pola, dzwonki sań, parskanie koni i gorąca herbata przy ognisku kiedy mróz szczypie w uszy, to doznania, dla większości dzieci, z pierwszego w życiu kuligu Równie wesoło wychowankowie bawili się na balu przebierańców w Ośrodku. Byli dumni z prezentowanych kolorowych masek i oryginalnych strojów, które przygotowali pod kierunkiem wychowawców. W dniu 5 lutego 2010 r. NORW w Kupieninie gościł grupę teatralną z Gimnazjum Publicznego w Radgoszczy wraz z opiekunem panią Olgą Juras – Makuch, która przedstawiła nagrodzoną interpretację sztuki S.Mrożka „Na pełnym morzu". Widzowie byli zafascynowani zdolnościami młodych aktorek i nagrodzili ich uśmiechami, swoją piosenką i gorącymi brawami. Uczniowie Gimnazjum, przekazali również kwotę 300 złotych, zgromadzoną przy okazji przeprowadzonej aukcji i kiermaszy świątecznych, na rzecz wychowanków Ośrodka, którzy składają podziękowania za ten piękny gest. Opracowanie: ORW Kupienin