Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Katalog on-line w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gręboszowie

Katalog on-line w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gręboszowie

Katalog  on-line w Gminnej Bibliotece Publicznej  w Gręboszowie

Kolejna biblioteka powiatu dąbrowskiego uruchomiła dostęp do swoich zbiorów za pomocą katalogu on-line. Jest to już czwarta biblioteka w powiecie/ po Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej, Powiatowej Bibliotece Publicznej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Radgoszczy, która za pomocą elektronicznego katalogu umożliwia czytelnikom sprawne zapoznanie się z zawartością swoich zbiorów.

Gminna Biblioteka Publiczna w Gręboszowie, podobnie jak Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej pracuje w programie bibliotecznym SOWA 2/ MARC 21.

opracowanie: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej

Kolejna biblioteka powiatu dąbrowskiego uruchomiła dostęp do swoich zbiorów za pomocą katalogu on-line. Jest to już czwarta biblioteka w powiecie/ po Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej, Powiatowej Bibliotece Publicznej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Radgoszczy, która za pomocą elektronicznego katalogu umożliwia czytelnikom sprawne zapoznanie się z zawartością swoich zbiorów. Gminna Biblioteka Publiczna w Gręboszowie, podobnie jak Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej pracuje w programie bibliotecznym SOWA 2/ MARC 21. opracowanie: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej